Honda VFR 800X Crossrunner (2014)

Vlastník VilisIII
Vloženo 13.9.2019
Aktualizováno 13.9.2019

Můj miláček pro volný čas. Mimořádný kousek pro výlety i každodenní ježdění.

Motorka koupena od FIRMA:MotoShop Vary (Karlovy Vary)

První dojmy - Velikostně úplně ideální motorka pro výšku 183 cm. Krásně se vodí, velmi příjemná záležitost. Je určena především na cestování, ale ani couračky po městě ji nevyvedou z míry. Prostě se jedná o mimořádně universální kousek. Zatím nejlepší motorka na které jsem kdy seděl. Pozor, jednu výtku bych ještě měl. Neukazuje totiž aktuálně zařazenou rychlost. Pro lehce pokročilé řidiče jako jsem já, by to mohl být problém. Již pošilhávám po doplnění a případném nákupu tohoto zařízení. Jedná se zhruba o tří tisícovou investici.

Motorku bych doporučil pro - Nedoporučuji úplným začátečníkům, ale naopak již klidnějším řidičům. Kolenobrusiči nebudou příliš spokojeni. Pohodlné cestování a kochající se řidič je cílovou skupinou tohoto nádherného stroje.

Doplňky na motorce - Padáky, plotna a kufry mě ještě čekají dokoupit.

Nekupoval jsem úplně novou, takže poměr cena, stav a výkon byl pro mě ideální volbou.
Moc toho naježděno nemám, ale zatím úplná spokojenost s jízdními vlastnostmi. Jízda velmi příjemná, brzdy přiměřené a podvozek krásně vyladěný. Pro spolujezdce je velmi široký a příjemný sedák pro pohodlné sezení. Úložný prostor je minimální pod sedačkou, na delší cesty jsou kufry nutné.
Motorka je flexibilní, jen na offroad bych jí nebral. Lehčí terén zvládne, ale proč jí trápit když máme tak pěkné silnice.

marin35
marin35 napsal 23.02.20 v 14:49 10b.