SWM RS 300 R (2019)

Vlastník NoooName
Vloženo 10.9.2019
Aktualizováno 10.9.2019

Hledal jsem dual - sport motorku která bude zaměřena více do terénu a bude mít dostatek výkonu pro hobby jezdce ale ne úplného začátečníka.

Motorka koupena od SWM Moto Tasovice - Karel Caesar - Všechno naprosto perfektní. Domluvili jsme se po telefonu na prohlídce a projížďce, u které jsem se zeptal na všechno co jsem chtěl vědět. Byla to moje první koupě nové motorky ale takový přístup a jednaní jsem si ani ve snu nepředstavoval. Pan Caesar je velmi milý a vstřícný člověk se spoustou cenných zkušeností, ukázal mi svoji dílnu, sklad náhradních dílů, vysvětlil a předvedl vše ohledně motorky, dokonce jsem mohl nahlédnout i do jeho garáže na všechny úžasné stroje. Nakonec jsem tam strávil asi půl dne povídáním o motorce a všem možném. Poté se mě ujala Paní Caesarová, která se mnou ochotně zajela do banky a na úřad vyřídit všechny formality. Motorku mi pan Caesar přivezl následující den i s namontovanýma doplňkama jak jsme se domluvili.

AJP PR5 250 Enduro: Slabší výkon, čína
Honda CRF 250L: Slabý výkon, spíš víc na cestu než do těžkého terénu
Suzuki DR-Z400E : Nová u nás není k sehnání
Yamaha WR 250R: Nová u nás není k sehnání
Yamaha WR 250F: Moc ostrá a drahá

První dojmy - Je rozdíl vidět motorku na fotce a na živo. Motorka má krásné křivky, barvu i celkové zpracování, je opravdu moc pěkná. Mám asi 170cm takže motorka se mi na první pohled zdála dost velká :D Samozřejmě vzhled nehraje hlavní roli, to opravdu důležité jsou parametry a jízdní vlastnosti.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky i zkušenější jezdce.

Doplňky na motorce - Blástry
Zrcátka
Chrániče chladiče

Po důkladném vybírání, studování a porovnávání mi tahle motorka vyšla jako nejlepší možnost. Nejvíce splňovala mé kritéria.

Zatím mám najeto jen 30mth takže s recenzí ještě počkám ale můžu říct že jsem nadmíru spokojen.

Pedl
Pedl napsal 13.12.19 v 01:06 10b.

Pěkné barvy