Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník iginko22
Vloženo 7.9.2019
Aktualizováno 7.9.2019

Fazerík na dochádzanie do práce, ale aj na moto potulky po okolí a výlety s kamarátmi

Motorka koupena od Kamaráta

První dojmy - Pohoda 4-valca, odpustí začiatočnícke chyby pri radení. Hneď ma zaujala japonská stará dobrá kvalita a precíznosť spracovania. Naopak ma prekvapilo trhanie pri nízkych otáčkach na 1 a druhom kvalte.

Motorku bych doporučil pro - Pre každého, kto má rád pokojnú jazdu, či už pri dochádzaní do práce alebo na výletoch. Vhodná aj pre začiatočníka.

Doplňky na motorce - Výfuky LeoVince SBK, Dynojet Power Commander III, zadný box Kappa 46L s brzdovým svetlom, LED svetlá, prídavné predné LED osvetlenie, gélové sedlo.

Motorku mi ukazoval kamoš už dávnejšie, má viaceré tak túto už moc nevyužíva. Predtým som dochádzal do práce na skútry ale už mi niečo chýbalo. V lete som dokončil vodičák a tak som sa sním stretol, previezol, odskúšal a hneď som si Fazera bral domov. Mal som načítané dosť o Yamahách a Fazeroch všeobecne ale aj tak spokojnosť bola veľká. Vymenil som pneu, kvapaliny a údržba bola hotová už od neho tak hurá na jazdy. Do 7000 otáčok ide motorka ladne, plynule zrýchľuje ale nič čo by vystrašilo. Viac som ešte neskúšal predsa sa len vžívame. Čo sa týka komfortu filtruje to naše zlé cesty dosť dobre, drží stopu a dá sa vcelku dobre predvýdať ako sa zachová. Pri dlhšom cestovaní už cítiť zadok a stehná ale horná časť teľa je vďaka príkladnému posedu vpohode. Po prejdení 3000 km môžem vyjadriť spokojnosť a takúto motorke vrelo odporučiť.