Kawasaki ZX-6RR Ninja (2006)

Vlastník NiLu
Vloženo 24.8.2019
Aktualizováno 29.12.2023

Vloženo: 25.08.2020, Uskutečněno: 23.08.2020, Stav tachometru: 22921 km, Zhlédnuto: 22x

Uteklo to jako voda a Ninju 636 už mám k 23.8.2020 přesně jeden rok.
Tohle je pro mě splněný sen a tak jsem si říkala, že si musím na první výročí udělat radost, samozřejmě udělat "radost" i Ninje.
Už delší dobu jsem pokukovala po koberci Kawasaki a řekla jsem si, že když máme ten jeden rok spolu, tak proč bych si nemohla udělat radost.
Večer jsem sedla k PC, našla koberec, objednala a za dva dny přišel. Ještě jsem si k němu objednala "ceduli" - Kawasaki parking only a pár samolepek.
Po rozbalení jsem byla nadšená, jak vypadá, jak je veliký, prostě super. Zespodu je pogumovaný a krásně drží a neklouže. Na fotkách vypadá Ninja, jak někde na výstavě a nebo jako "malý" model, to mě pobavilo.
Takže na zimu má Ninja pohodlí zajištěné.

A ještě, jako bonus, jsme byly s kamarádkami ten víkend na Červenohorském sedle, takže jsme si s Ninjou krásně pojezdily, ale o tom zase příště.

Milanek13 (48) napsal 26.08.2020 v 17:32+1

Moc hezké!!! Taky mám pro tyhle věci slabost

Staza (18) napsal 26.08.2020 v 08:14+1

kobereček nádhernej , je vidět, že je Ninja v dobrých rukou . Červenohorské sedlo má od mojí Suzuki jako dáreček za nocleh

OldCrow (8) napsal 25.08.2020 v 22:15+1

Ninja se má!!!! Skvělé.

• Rozvody - Ninja

Tak konečně došlo na rozvody u Ninji. Odložila jsem je o dva roky a letos jsem si říkala, už dost řečí, Ninja si zaslouží pořádný hloubkový servis! ;-) No, bylo to každopádně už třeba, jeden ventil na tom byl už hodně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2023
    Uskutečněno: 14.12.2023
  • Automotodrom Brno - zbylé fotečky 2.část

Jelikož se mi nepodařilo do první části nahrát všechny fotky, ten zbytek přidávám takto samostatně. ;-) (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022
    Uskutečněno: 15.08.2022
  • Automotodrom Brno - Splněný sen 1.část

Jak to vlastně všechno začalo... Nějakou dobu již tipuji na závody Moto GP na stránkách motorkari.cz a v životě by mě nenapadlo, že bych tuto soutěž mohla někdy vyhrát, ale zadařilo se a štěstí přálo. V listopadu roku

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022