Kawasaki ZX-6RR Ninja (2006)

Vlastník NiLu
Vloženo 24.8.2019
Aktualizováno 29.12.2023

Ninji na výletě :-) Přehrada Seč...

Vloženo: 26.07.2020, Uskutečněno: 25.07.2020, Stav tachometru: 22 km, Zhlédnuto: 20x

Tak nám to s kamarádkou zase klaplo a mohly jsme zrealizovat náš naplánovaný výlet na přehradu Seč a okolí.

Do Mejta jsem vyrazila, jako již tradičně, v pátek odpoledne. Mám tam příbuzné a tak jsem u nich přespala, abychom mohly v sobotu v 10 dopoledne vyrazit. Sraz jsme měly opět na našem místě, na benzince Shell. Cíl cesty jsme měly jasně daný a tak jsme vyrazily. Z Mejta je to na Seč rovných 50 km. Na přehradě je parkování zakázáno, jezdí tam policie a vybírají pokuty (kamarádka už platila), ale když jsme tam přijely, tak všude stála auta a policie nikde, tak jsme si řekly, že to tam taky na chvilku parkneme. Než se přijede na přehradu, na hráz, tak se projíždí tunelem, je to zřícenina hradu Vildštejn a tam to nešlo jinak, než otočit pravým zápěstím. Jak všichni najednou zbystřily a když jsme vyjely z tunelu, tak jsme byly hnedka středem pozornosti, paráda, splněno (cestou zpět, jak jinak, než znovu, opáčko).
Pak jsme se šly projít po hrázi a mezitím jsme povídaly, zase jsme se chvilku neviděly, ale ono je pořád o čem povídat a je to super.

Řekly jsme si, že bychom mohly dát oběd a tak jsme zajely na náměstí Seč, kousek od přehrady, kde se dřív konal Kawasaki sraz. Tak jsme si tam daly na růžku smažáka s hranolkama, takovou tu českou klasiku a hned bylo líp.
Pak jsme se vydaly na nejlepší zmrzku široko daleko, do Slatiňan, mají tam skvělý výběr. Zmrzka byla výborná a při odjezdu jsme byly opět středem pozornosti. Rodiče s dětmi na nás upřeně hleděli, děti mávaly a já jsem zaslechla jednoho tatínka, jak říká: "Počkej, až ty motorky nastartují, to bude rachot." Tak jsem hned měla v přilbě rohlík od ucha k uchu.

Po zmrzce jsme si řekly, že by jsme si mohly udělat zase nějaké fotečky na památku a tak jsme hledaly nějaký pěkný místo. Kamarádka narazila na jednu vesničku, kde mají pěkný rybník a uprostřed hodiny, tak jsme si řekly, že to je pěkné zátiší a uděláme pár fotek. Bylo přesné poledne a sluníčko svítilo o sto šest, takže jsme se při focení pěkně zapotily, ale stálo to si myslím, za to.

Celý den bylo nádherně, svítilo sluníčko a mraky byly sem tam, ale moc jich nebylo. Jen to zastavení bylo vždycky za trest, člověk byl rád, že nasedl a jel, kdy ho krásně ovíval vítr...

Takže zase moc vydařený výlet, témat k probrání jsme měly habaděj, nasmály jsme se a moc jsme si to užily. Při příjezdu domů jsem sledovala z terasy nádherný západ sluníčka, takže parádní tečka za skvělou sobotou.
Já jsem za pá a so namotala nějakých 330 km, takže spokojenost.

Už se zase těším na další skvělý výlet na mašinách!

Radulilinka (1) napsal 13.06.2021 v 09:33+1

Super, že vše popisuješ, bych zapomněla, kde jsme všude byly :D

1 reakce

NiLu
NiLu 13.06.2021 v 20:34

Já se k těm svým zápisům také vracím, abych věděla, kde jsme všude výletovaly. A i jako tipy pro ostatní, samozřejmě.

Lobo73 (2) napsal 17.04.2021 v 21:33+1

Tak opět zdravím . Dne 14.4.2021 jsem reagoval na Vaší suprovou recenzi ohledně motorky ... no, v recenzi se několikrát odkazujete (odkazuješ - motorkáři si prý tykají ) na deník... tak jsem se dal dneska do čtení a prostě super...tak čtu a čtu a nějak se nejde odtrhnout... měla by jste psát bestsellery a myslím, že by měly úspěch . Ne, teď vážně...prostě doopravdy se to dobře čte a kouká na fotky... na dvě holky a dvě Ninje směr přehrada Seč...prostě SUPER !!! Pozdravujte kamarádku...a ať se daří

adlus (20) napsal 06.08.2020 v 06:29+1

Staza (18) napsal 02.08.2020 v 13:19+1

nááádhera , Vám to spolu tak sluší :), holky jedny zelený a to myslim všechny čtyři . Už se nemůžu dočkat na to Sedlo

1 reakce

NiLu
NiLu 02.08.2020 v 19:59

Děkujeme Já už s Ninjou také vyhlížím Sedlo!

NiLu (127) napsal 27.07.2020 v 21:30

Děkujeme za fajn komenty. Užíváme si každou vyjížďku.

SLAY (829) napsal 27.07.2020 v 21:05+1

pěkný povedený ,přehledem by fotky šly použít do reklemních letáků Kawy

libac22 (177) napsal 27.07.2020 v 17:40+1

NiLu podle fotek vás to obě baví a to je nej

Milanek13 (48) napsal 27.07.2020 v 09:04+1

Moc pěkné fotky

SlimM (48) napsal 27.07.2020 v 07:25+1

Nádhera

• Rozvody - Ninja

Tak konečně došlo na rozvody u Ninji. Odložila jsem je o dva roky a letos jsem si říkala, už dost řečí, Ninja si zaslouží pořádný hloubkový servis! ;-) No, bylo to každopádně už třeba, jeden ventil na tom byl už hodně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2023
    Uskutečněno: 14.12.2023
  • Automotodrom Brno - zbylé fotečky 2.část

Jelikož se mi nepodařilo do první části nahrát všechny fotky, ten zbytek přidávám takto samostatně. ;-) (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022
    Uskutečněno: 15.08.2022
  • Automotodrom Brno - Splněný sen 1.část

Jak to vlastně všechno začalo... Nějakou dobu již tipuji na závody Moto GP na stránkách motorkari.cz a v životě by mě nenapadlo, že bych tuto soutěž mohla někdy vyhrát, ale zadařilo se a štěstí přálo. V listopadu roku

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022