Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Mamlaser
Vloženo 29.4.2019
Aktualizováno 29.4.2019

Je to má první motorka, chtěl jsem pohodlnou, hodnou motorku se kterou se nemusím bát sjet ze silnice.

BMW F 650 GS Dakar: Měla spoustu výhod nad Transalpem, ale nepřenesl jsem se přes ten design
Honda XL 650V Transalp: Nakonec jsem zvolil silnější, modernější a novější.

První dojmy - První dojmy jsou super, je to má první velká mašina, takže jsem z toho nadšený ale nemám porovnání. Je velká a těžká, na to si musím zvyknout, ale během jízdy se ovládá snadno.

Doplňky na motorce - Centrální stojan
padací rám Kappa
3 kufry od Givi
ukazatel zařazené rychlosti

Tuhle motorku jsem si vybral protože se mi odjakživa líbila, navíc splňuje má očekávání že se s ní bude pohodlně cestovat, nebude náročná na údržbu a rád bych s ní podnikl pár lehkých adventure výletů.

Najeto s ní zatím mám prd, takže tohle téma doplním později.

Zatím vše funguje jak má, kromě lehkého úniku chladící kapaliny z prostoru mezi válci, doufám že se to zatáhne. Po předchozím majiteli jsem ji musel dát trochu do pucu, bylo to trochu prase, na řetěz snad nesáhl (proto si asi koupil BMW GS), všechno umatlaný, neslícované plasty atd.. Pořídil jsem si na ni centrální stojan od chlapíka co je vyrábí u Nového Jičína a padací rám od Kappy, myslím že je to dobrá investice, navíc se k motorce hodí.

Rampa29
Rampa29 napsal 09.05.19 v 21:12 10b.

užij si Alpa, já si ho taky užívám

spike-cz
spike-cz napsal 02.05.19 v 13:06 10b.

super, ať slouží..

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.04.19 v 01:59 10b.

jirkouš
jirkouš napsal 29.04.19 v 12:53 10b.

Pěkná

Milan1963
Milan1963 napsal 29.04.19 v 11:27 10b.

Hezká, 10 bodů.