Suzuki GSX-R 750 (1991)

Vlastník Schejby
Vloženo 9.4.2019
Aktualizováno 9.4.2019

Mrkla na mě dvěma světlomety a já neodolal

První dojmy - Zatim jsem s moto ujel minimum km, teprve se seznamujeme. Ale co cekat od superbiku 90tych let.. Kolena pekne skrcene, vaha na rukach, je to tezky. Ale dopredu to bezi bozsky ale hlavne ten pocit!! Poctivy kus motorky s bohatou historii.

Puvodne jsem ani nepocital ze budu nejakou motorku kupovat. Kdyz jsem nejake motorky sledoval, tak spise VFR 800... Ale ciste nahodou jsem na netu narazil na tyhle dve kulaty svetla, orig. stav (dle foto, skutecnost uz neni takova, moto je lakovane, ale nekdo se az na l. podsedlovy plast docela snazil) a bylo rozhodnuto. Vzal jsem ji, pres zimu nechal vycistil karbce (nedrzela volnobeh), olej, filtry, svicky, pneu (puvodni 11 let stare). Dnes uspesne prosla dovozovou STK, zitra prihlasim na CR papiry a sezona muze zacit. V nejbizsi dobe me ale cekaji jeste vidlice, necham pro jistotu vymenit loziska v krku, zkontrolovat podtlaky a ventil. vule. Pokud tuto sezonu bude vse ok, tak se asi pristi rok vrhnu na rozborku motoru. Jinak se jedna o klasicky tezky superbike zacatku 90tych let, posledni gsxr vzduch-olej. Zadne elektonicke omezovace apod. Cista klasika a hlavne predni kulate lampy, kdy na potkavacku sviti pouze jedna, takze motorka pekne silha. Neslo ji odolat, kdyz jsem ji na inzeratu videl. A hlavne v teto barevne kombinaci je TOP!!

MichalR10
MichalR10 napsal 29.01.20 v 07:51

Krásná motorka. V téhle barevné kombinaci je prostě kouzelná!

Taliján
Taliján napsal 11.04.19 v 17:39 10b.

Superbiku 90tych let a v tyhle legendarni barve, to je top
Nebude to urcite zadny pohodli, ale za ten pocit to stoji.
Se stejnym zamerem sem si poridil D996. je to nepohodlna fosna, ale stoji za to...

Mario81
Mario81 napsal 10.04.19 v 08:44 10b.

Krasavice

-Jandys-
-Jandys- napsal 09.04.19 v 22:53 10b.

Měl jsem podobné pocity, hlava mi říkala nebrat ale srdíčko to rozhodlo, máš ji moc pěknou a v nej barvách

Hříbek
Hříbek napsal 09.04.19 v 21:01 10b.

Krasavica