Suzuki DL 1000 V-Strom (2007)

Vlastník Kligy
Vloženo 18.3.2019
Aktualizováno 17.10.2022

V České republice zakoupena a provozována. Díky webu Motorkáři.cz a technickému průkazu, jasně doložený majitelé, kilometry a servis. Motocykl v super výbavě a stavu. První svezení na tomto litrovém Stromku a už se mi z něj nechtělo dolů

Motorka koupena od Dikobraz09 (Pardubice)

Honda XL 1000V Varadero: Při svezení na několika strojích Varadera i Stromku, jasná volba pro V-Strom a to z důvodu lepšího zátahu odspoda, snažší ovladatelnosti, kultivovanějsí a příjemnější chod motoru, Příjemnější sedlo, přesnější řazení a v neposlední řadě i vzhled.

První dojmy - Velmi příjemné ovládání a skvělý chod litrového motoru a navíc, stále ještě svítí obě přední světla (2x55W) a né jako u moderních strojů, kdy v noci nic nevidíte a nebo si z vás dělají legraci, že máte prasklou žárovku :)), přídavné LED světla na padákách, širší řídítka, 3x kufry s držáky, zásuvka, vyšší plexi, GI ukazatel zařazené rychlosti, klín pod motorem, to vše s jízdními vlastnostmi dává řidiči možnost se nechat unést kamjen ty dvě kola dojedou :-)) Motocykl zakoupený 1.3.2019 - nádherný den :D

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo se už vyjezdil na slabším stroji a tento mu nestačí, když se k řidiči přidal i spolujezdec :-)) tento litrový Stromek, jede stejně v jednom i ve dvou, nádhera!!

Doplňky na motorce - Padáky, LED světla, 12V zásuvka, klín pod motorem, hlavní stojan, plotna pro kufr, hlavní 49l kufr, držáky na boční kufry, 2x boční kufr na jeden klíček , deflektor na předním plexi.

Zde popíši litrového V-Stromka až tak po pul roce, tedy po sezoně a bude to spíše porovnání se V-Strom 650, kterého jsem měl tři sezóny...

_Michal
_Michal napsal 02.07.21 v 20:14 10b.

Jak je to velikostně malej a velkej stromek? Díky

Chrast
Chrast napsal 22.03.19 v 11:24 10b.

Výborná volba Tak ať jsi spokojený

Clint.
Clint. napsal 18.03.19 v 12:08 10b.

Taky mám už choutky po litru, tak ať dělá radost jasná desítka