Kawasaki KLR 650 (1989)

Vlastník Smandy
Vloženo 10.3.2019
Aktualizováno 10.3.2019

První dojmy - Tuto motorku jsem si vybral protože má doklady , byla kousek ode mně cca 25km takže bezproblémový převoz. Akorát stav nic moc řetězové rozvody vytahané rozhozene vačky vůle na ventilech, výuková vačka rozpadly dekompres,, karburátor zaneseny membrána děrava, vchladicim systému nějaký maras co vytvořil krystalové hrudky, přední vidle mrtvé, centrál taky rozbyte přední světlo,přivařena řadící páka, sjete gumy. Ještě že mám kam sáhnout motorka už vrčí a můžeme jezdit ve dvou

Tuto motorku jsem si vybral protože má doklady , byla kousek ode mně cca 25km takže bezproblémový převoz. Akorát stav nic moc řetězové rozvody vytahané rozhozene vačky vůle na ventilech, výuková vačka rozpadly dekompres, karburátor zaneseny membrána děrava, vchladicim systému nějaký maras co vytvořil krystalové hrudky, přední vidle mrtvé, centrál taky rozbyte přední světlo,přivařena řadící páka, sjete gumy. Ještě že mám kam sáhnout motorka už vrčí a můžeme jezdit ve dvou.

p.epanica
p.epanica napsal 11.03.19 v 09:00 10b.

...