renocar_unor

Kawasaki KLR 650 (2002)

Vlastník Sasori23
Vloženo 25.7.2017
Aktualizováno 20.3.2021

Hravá,silná, pro mě dostačující. Jednoválec, vodník

Suzuki DR 650: Když sem sháněl nenašel jsem zrovna nějakou v dobrém stavu.

První dojmy - Paráda, super, jede jak má. Je na ní lazený výfuk i se svodama takže brutální zvuk :-) Stačilo mi ujet pár Km a motorka mi přirostla k srdci :-) Sedla mi jak prdel na hrnec :-)

Motorku bych doporučil pro - Všem co mají rádi pohodovou jízdu a občas si zajedou na nějakou tu polnačku, louku, atd. :-)

Doplňky na motorce - Na Kawasaki je laděný výfuk od SLK i se svodem jak je vidět na foto, opravdu brutální zvuk :D je bohužel bez homologace, kvůli Stk jsem dlouho sháněl originální lazený výfuk a nedařilo se ho shenat ale nakonec se mi ozval chlápek z druhého konce republiky a poslal mi ho

jinak motorka JE připravena NA !!! sezonu 2018 !!! Nalakováno nový polep, dstičky jak v předu tak vzadu,rozhýbané třmeny,vyčištěné a promazané speciální vazelínou od texaru, odvzdušeno přípravkem, nový filtr,svíčka a další drobnosti. Vše sem zkontroloval tak uvidíme

Tento stroj se mi líbil už pár let a nejednou se to nějak sehrálo a začal jsem shánět motorku,už bylo na čase si nějakou koupit !

Svezl jsem se poprvé celkem 15 km než sem jí koupil a už za tich 15 km mi sedla prostě do ruky

Motor má pěknou sílu, tahá to pořád, at už od spoda nebo i nahoře. Hodně udělal vejfuk je otevřenej a + k tomu svody také otevřené. Svezl sem se na Ktm Duke která má o 12kw víc a jelo to srovnatelně.

Brzdy ? :D To je popiči. To brzdí víc i FICHTL. Né teď VÁŽNĚ...když sem jí koupil měla sjetý destičky jak vzádu tak ve předu, černou brzdovku ale zas PANCÉŘOVÉ HADICE. Tak sem koupil destičky od GOLDFRENDA klasický AD směs, vyměnil brzdovku a odvzdušnil a dobrý no ale stejně by to chtělo větší kotouč,brzdič atd. U Ktm je ve předu 320mm kotouč a to brzdí a dávkuje se úplně jinak, ale co...

Tlumiče dobré, pocitově tak střed, je to přeci jen enduro. Jen ten předek musim trochu naladit aby byl tužší.

Nejradši jezdím sám, se spolujezdcem ubývá pohodlí.

Servis si dělám doma sám, sem automechanik takže auta, motorky vždycky opravuji sám do opravny to nedávám a když jo? tak už musí opravdu něco bejt co nevím :D ale zatim se tak nestalo...

Poruchy: po koupi praskl chladič...dlouho sem cháněl machra co vaří chladiče a umí to, tak nakonec zavařil a drží to .

Sasori23
Sasori23 napsal 31.03.21 v 00:06

KAWAHAB Díky

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 21.03.21 v 23:10

Vymazlená

Milan1963
Milan1963 napsal 21.03.21 v 12:27 10b.

Parádní, přeju radost za řídítky.

Sasori23
Sasori23 napsal 20.02.18 v 18:41

Dodu -------
Díky MOC

Dodu
Dodu napsal 15.02.18 v 21:06 10b.

Pěkný stroj