Honda PCX 125 (2013)

Vlastník Fanda.xj9
Vloženo 23.2.2019
Aktualizováno 11.10.2022

Tohle je 6/2013 najeto 12000Km, koupeno nové v Honda Brno, jeden majitel , serviska a faktury ze servisů.

První dojmy - Pohodlně se sedí, dostačující zrychlení, koupil jsem větší plexi Kappa a kufr jsem našel v garáži. Manželka říká že to jede jako debil.

Motorku bych doporučil pro - pro nás

Doplňky na motorce - Větší plexi Kappa, kufr, lepší sedačka bez bonbonku sedí se super !! Zimní pneu M+S,

Proběhla kontrola variátoru a jeho vyčištění, opotřebení běžné a není důvod to měnit za nové díly. Trochu jsem bojoval s barvou ale teď jsem rád že je to tahle. Udělal jsem výměnu olejů Castrol, dal jsem iridiovou svíčku Denso a nový vzduchový filtr. Rezerva paliva se rozbliká při posledním políčku ukazatele paliva ,není třeba se stresovat ,ještě je tam 1l a to je dostačující rezerva.
Koupil jsem novou sedačku, protože ten středový bonbonek je hrůza na záda při delší cestě. Od roku 2014 ho tam již nedávali a asi věděli proč. V červenci 2019 jsem koupil nové pneu Heidenau K 66 M+S zimní vzorek, tak se snad na zimním srazu v Bavorsku zvaném Elephantentreffen v únoru 2020 osvědčí.??
Nová sedačka !!! viz foto.
Ahoj tak jsem se včera vrátil ze zimního srazu ELEPHANTENTREFFEN 2020 v Bavorsku najeto celkem 505 Km, PCX makalo bez chyb jen ta spotřeba vylezla při všech těch věcech co musíte vézt aby se tam dalo přežít tak byla 3,6 l/100 Km.
Jinak paráda.
Listopad 2020 na tachometru je 15700 Km