Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník _Michal
Vloženo 4.2.2019
Aktualizováno 20.10.2023

Vloženo: 15.08.2019, Uskutečněno: 07.08.2019, Stav tachometru: 70470 km, Zhlédnuto: 20x

Vladislav, kolem 21:00hod. Předjedu auto a šup rovnou na zrní. Motorka ihned na levém boku a už jsme se klouzali. Opouštím sedlo a jen koukám, jak motorka klouže dál. Auto, které jsem předjel zastavilo a jeho řidič mi pomohl motorku zvednout, v tom přiběhla ochotná paní s hasičákem, který naštěstí nebyl potřeba a byla moc ochotná a pořád se ptala jestli jsem v pořádku a jestli něco nechci k pití. Druhý den jsem šel na místo činu pro vysbírání úlomků plastů a také poděkovat paní. Byl to čistý skluz, takže mechanicky všechno v pořádku, mohl jsem hned odjet, ale kapota to odnesla, úchyt světla ulomený, řadička, páčka spojky ohlá, víko altíku poškrábané. Kufr dopadl hodně dobře na to co musel vydržet. Takže dá se říct jen kosmetika. Vše jsem si opravil sám, kapotu svařil (tam kde to svařil odborník svářeč, tak po celé délce to prasklo), tam kde jsem to předtím svařoval páječkou a zpevňovací mřížkou to neprasklo. Hned večer jsem volal hasiče a druhý den uklizeno.

_Michal (3) napsal 10.03.2021 v 20:31

Ach, stále vzpomínám na tento jemný dotyk s asfaltem. Blíží se další sezona, tak všichni dávejte pozor!

_Michal (3) napsal 18.08.2019 v 13:26

Sonar na bordel a byl by jsi nejbohatší člověk na světě Ja jsem se skouzl tak ukazkove, ze krome modriny na lytku a popaleniny u lokte, tak vse v pohode. Nastesti jsem mel plnou vybavu( koženou kombu, rukavice, moto boty..). Hned jsem vyskocil a bezel vypnout motor Ale je tam naklonovy cidlo, tak to chciplo driv nez jsem dobehl.

elvis78 (135) napsal 17.08.2019 v 11:48

chtělo by to aby někdo vymyslel sonar na bordel na silnici
to by byla pecka
jinak dobře si dopadl.

• 1.1. 2024- 90 xxx Výměna oleje předních vidlic

Na oleji najeto +- 9tis, tak preventivne vyměněn. Za boha jsem nemohl vytlouct gufero, tak jsem pajsl vystrikal cisticem brzd a nechal jsem to pres noc vyschnout, jiná možnost bez poskozeni gufer nebyla. Nalil jsem 10w,

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.01.2024
    Uskutečněno: 03.01.2024
  • 15.9.- 2023- 90 000km na tachometru

90 000km a pořád jezdí jako o život. Prostě japonec! Díky Fazere!

Vloženo: 19.10.2023
    Uskutečněno: 19.10.2023
  • 12.7. 2023- Očista + výměna chladící kapaliny s proplac

Na motoškole řekli, že by si zasloužila trochu péče. Ano, ale mouchy za 1000km tam bude stejně. Ale co, jednou za čas si to zaslouží. Takže 3000 smirek a potom leštit. Jinak ty zažrané mouchy dolů nešly. Zárověn bylo pot

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.10.2023