Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník MaresCZ
Vloženo 1.1.2019
Aktualizováno 1.1.2019

Bylo hned vidět, že Stromek je udržovaný. Má taky výbavu, kterou bych si stejně časem dokoupil.

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&Quad

Honda NT 700V Deauville: Stromek mi přijde praktičtější ( i do lehčího terénu )

První dojmy - První dojmy byly trošku zvláštní. Pro motorku jsem byl Liberci 1.listopadu, tak že vrtkavé podzimní počasí. Celá cesta vydržela sice bez deště, ale byly tak silné poryvy větru, že jsem se soustředil hlavně na to, abych nerozsekal sebe ani mašinu. Hned druhý den bylo počasí ideální, tak jsem hned po práci vyrazil. To bylo úplně jiné kafe. Jízdu jsem si opravdu užil. Motorka je příjemná na ovládání a krásně se skládá do zatáček.

Motorku bych doporučil pro - Stromek není žádnej super sport. Kdo chce ale pohodlnou,krásnou a spolehlivou motorku pro pohodové cestování, je to dobrá volba.

Doplňky na motorce - Stromek je taky slušně vybavený. Padáky Givi, ABS, kryt motoru, turistické plexi Givi, zásuvka na 12 V, tři kufry, tankvak suzuki.

Pro V-stroma 650 jsem se rozhodl po přečtení a zhlédnutí mnoha recenzí a uživatelských zkušeností. Chtěl jsem něco většího a pohodlného pro jízdu na kochačku. Taky jsem řešil jestli 650 nebo 1000. Chci ale jezdit nejen na delší výlety ale i kolem komína , tak mi 650 přijde praktičtější. I s ohledem na spotřebu.
Zatím ale moc zkušeností nemám, tak se těším na jaro.
Tento konkrétní kousek mě zaujal velmi dobrým stavem, celou servisní historií , původem ČR. Najeto to mělo těsně pod 50000 km.

Beny73
Beny73 napsal 12.11.19 v 13:52 10b.

Ahoj,
uvažuji o koupi V-Stroma cca 2006-2012 ale potřebuji jej protáhnout dveřním otvorem 80 cm, řídítka 84 cm vybalancuju, ale potřeboval bych změřit šířku těla motorky. Prosím, prosím...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 08.01.19 v 06:11 10b.

Moc hezký a zachovalý. A ta barva je také supr.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.01.19 v 01:49 10b.

Clint.
Clint. napsal 02.01.19 v 19:38 10b.

Pěkný kousek, ať baví a lítá, jasná desítka

Goodji
Goodji napsal 01.01.19 v 17:10 10b.

Moc pěkná...