Jawa 250/353 Kývačka (1959)

Vlastník Troňa
Vloženo 28.12.2018
Aktualizováno 26.7.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

cmiral napsal 28.07.19 v 09:16

Lem ve starým mobilu nevidím, nicméně mi cosi na lopatě nesedí, ale nevadí jsem známý hnidopich a taky uznávám, že nemám všechno dokonalý...

Troňa napsal 27.07.19 v 23:25

Co vim tak CZ ma mit jinak lem, tenhle blatnik by mel opravdu byt kyvackovy kazdopadne oba blatniky byli v zalostnem stavu a myslel sem ze budu shanet jine.. nakonec se je podarilo vyklepat, vyrovnat, vyletovat, klakson mam samozrejme origo jen ho musim slozit prozatim jsem tam dal tuto repliku. Co se laku tyce musim rict ze jsem spokojeny nicmene nejake nedostatky tam samozrejme jsou - neni to lakovane v bezprasnem prostredi ale venku na hulvata takze nejaky drobnosti tam jsou..

cmiral napsal 27.07.19 v 20:33

Ještě pozn. dal bych zpět původní klakson místo repliky, ale jinak fakt pěkná práce a lak závidím.

cmiral napsal 27.07.19 v 13:56

Super práce opravdu. Jako veteranista hnidopich mám trochu podle fotek problém s předním blatníkem, protože jsem taly kdysi omylem koupil s obráceným úchytem bovdenu z čz a mě připadá tvůj trochu divný, ale možná se mýlím, že je otočený. Jinak znova super.

dekel
dekel napsal 04.01.19 v 07:48 10b.

Krásna práca, držím palce do víťazného konca

mastalko
mastalko napsal 01.01.19 v 19:05 10b.

Krásná práce

stenlijawa
stenlijawa napsal 31.12.18 v 22:10 10b.

Super chlape, tak do toho ať se potkáme na jaře na silnici!

nalim123cz
nalim123cz napsal 30.12.18 v 22:19

Ahoj ,blahopřeji opravdu pěkná práce ,lak párání .Uvidíš kolik okolního zájmu vzbudíš až vyraziš na cesty . tak kolečkama dolů.
jinak k těm pláštům já mam na panelce 250/559 psané v TP. 3,00/16 zadní 3,25 nebo př. 3,25 a zadní 3,50 ,já tam mám ty širší doporučil by je i tobě.

Čadil
Čadil napsal 30.12.18 v 20:09 10b.

pěkná

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 30.12.18 v 16:37 10b.

Troňa napsal 30.12.18 v 15:50

Ahoj, tak venku je zima a děti zatim nemám vid.. sice je to v prvnim patře ale mam uzky shodiste.. takze ji pak budu stejne muset rozebrat a slozit venku..
Zatím čekám na díly z galvanovny a z povrchovky

Targus
Targus napsal 30.12.18 v 15:27

Zdar, chlape,
Motka v děcáku, to je teda něco. A děcka garážuješ ve sklepní kóji, protože ty se tolik nekradou, že jo!!!

Seš můj člověk.
A děcák máš nejmíň v šestém patře, ne? Abys sis to užil, až tě žena vyhodí oknem hned za motkou!

Pak se ukaž, až to doděláš, rád ti nasypu hvězdy.

cmiral napsal 28.12.18 v 17:33

tak to jo, rozměry sedí , mě se to jevilo jako 3.25 a 3.50 Mitas a v 3.00 ji nedělali jen u Heindenau a v každém tp je stejně jiný rozměr. Já parkoval 354 doma jen dvě zimy a teď mají stroje suchou luxusní stáj i když nevytápěnou

Troňa napsal 28.12.18 v 17:12

Ahoj děkuji. Tak řek jsem si že to zkusím no.. Pneu možná kecám ale tuším že vepředu je 3.00 a vzadu je 3.25.. objednával jsem podle techničáku aby nebyl problém... ale myslím že to tak je. Jinak Jawka nebude v dětským pokoji... jen ji tam ted tak trošku před kompletuju abych si to vyzkoušel ještě po laku.. dam to k sobě jen tak na hrubo - mám to doma protože nemám vytápěnou dílnu a zatím ani děti.. :D jinak motka bude samozřejmě venku ( jako že v garáži, ale na ježdění)

cmiral
cmiral napsal 28.12.18 v 17:09 10b.

jako smekám za odvahu na lak, máš ušetřené desítky tisíc a dal bych ti vydělat, pár čekatelek na renovaci je ve stodole a sehnat lakýrníka je u nás problém, pár renovací jsem dělal. To zadní kolo máš pneu 3.50? Na 353 asi nee. První stroj jsem dal obýváku a druhý v dětském jako ty