Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Streader
Vloženo 26.12.2018
Aktualizováno 1.2.2019

Nevíš co si vybrat? Vem si Versyse

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou)

První dojmy - Název motorky Versys naprosto sedí. Pohodlná na vylety, blbnutí na letišti při jezdeckém kurzu bylo super zábava (nenapadlo mě co všechno si motorka nechá líbit)

Moje první velká motorka. Popravdě jsem moc nevěděl co vybrat, a nechtěl jsem choppera ani naháče. Dal jsem na doporučení prodejce. Nebyla to žádná "láska na první pohled". Ale každou jízdu mě přesvědčuje, že to byla výborná volba. Je dobře udělaná, pohodlná, svižná, zvládne prašnou cestu i ostré zatáčky. Opravdu univerzální.

Kupoval jsem ji už s drzaky na kufry, takže jsem dokoupil (dostal kufry. Jediné co řeším dalšího je plexi.
Anabáze s plexi:
Jsem na motorku poměrně velký (185cm ) a tak mi plexi MRA při vyšších rychlostech (nad 100 km/h) pouštělo turbulence na helmu. Vibrující a hučící helma ve 130ti nic moc. Zkusil jsem dokoupit stavitelný štítek (Aliexpress) ale popravdě efekt nic moc (je dost těžké a na plexi se "klepe")
Pak jsem dokoupil ještě originální plexi (tady v bazaru) a zacalo období experimentování (distanční podložky, vyska, sklon, prodloužení držáků...) popravdě s nevelkými úspěchy. Nejlíp se osvědčilo standardní plexi v nejnižší poloze asi o centimetr odsazené. Pak fouká někam na krk a ne do helmy. Tělo je ještě dost chráněné ale helmu nemám v úplavu.
(Btw když si stoupnu, je helma relativně ticha a zcela bez vibrací)

Zatím vyrážíme jenom po vlasech českých, na příští rok plánuju snad konečně nějaký zahraničí výlet (pravděpodobně Rakousko )

Herejk
Herejk napsal 30.12.18 v 10:26 10b.

..dobra volba

Pavel888
Pavel888 napsal 29.12.18 v 17:08 10b.