Suzuki C1800 Intruder (2009)

Vlastník Medvědář
Vloženo 4.12.2018
Aktualizováno 4.12.2018

Krásná,velká a silná milenka se kterou chci zůstat co nejdéle. Na ničem větším jsem ještě neseděl.

Honda VTX 1800: Suzuki se mi líbí více

První dojmy - Když jsem jí poprvé uviděl ,tak se mi normálně sevřelo srdce tou nádherou. Je to mohutný stroj ,má to 400 kg a 120 koní a ten zvuk když za to vezmeš tebou projede jek nůž máslem. Pak když se podíváš na ten mohutný motor vypadá jak obrovské chromované srdce a vše umocní mohutná 240 cm zadní guma. Prostě nádhera. Nebojím se, ale mám velký respekt.

Motorku bych doporučil pro - Všem ,co už mají něco najeto a hlavně to mají srovnané mezi ušima.

Zatím to nemohu posoudit , mám jí pár dnů a počasí na ježdění není moc dobré. Nerad bych si nabil hubu,ale jak bude jenom trochu lepší čásek, tak určitě vyrazím s tou kráskou na cesty. Moc se na to seznamování těším ,ale musím moc opatrně. Nové oblečení helma i botky jsou nakoupené. Z toho staršího jsem nějak vyrostl .
Má krásné doplňky,co jsem si vždycinky přál a to ostatní ,co je týká jízdních vlastností doplním časem,až to spolu rozjedem !!!

Medvědář napsal 09.12.18 v 18:49

Díky Jirko

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 09.12.18 v 15:13 10b.

Super ,přeji pohodu v sedle.

Medvědář napsal 08.12.18 v 15:29

7roman0 :objednal jsem si u Motofanda chromovaný kryt chladiče a koukal jsem,že si ho taky dával na mašinu. Je to složitý ten kryt namontovat sám doma ? Jaromír

Medvědář napsal 08.12.18 v 12:25

Díkes

7roman0
7roman0 napsal 08.12.18 v 10:37

Dobrá volba přeji spoustu pohodových km.