Cagiva Mito 125 (1991)

Vlastník Eazy
Vloženo 27.10.2018
Aktualizováno 27.10.2018

Cagiva Mito 125, 2T power, projekt na záchranu dvoutaktu.

První dojmy - Mito jsem koupil tak nějak náhodou, když jsem na něj narazil na bazaru. Posladní dva roky nejela, stála venku pod střechou, špinavá, posraná od holubů.

Jak už jsem psal, Mito bylo přivezeno v žalostném stavu, jako nepojízdné, špinavé, zoxidované.. Faktem je že motorka je stará 27 let a nečekám zázraky, ale vzhledem k tomu, že těhle dvoutakvů je už fakt málo, rozhodl sem se ho koupit.

První bylo umytí a prohlídka co vše bude potřeba řešit. Výsledek je: Prasklá příruba sání, vyteklé vidle a vůle na klice. Podařilo se mi jí zprovoznit a udělat testovací jízdu i přes tyhle vady jede obstojně, ale je potřeba to opravit a to kompletně. Mám v plánu dát jí do pucu a mít jí na občasné vyjetí spíš někam na sraz dvác nebo 2T. Můj plán je, aby vypadala přesně takto:

Po umytí trochu prokoukla a primárně teď budu řešit motor, tlumiče, kola a rám plasty se budou stříkat až závěrem možná i za několik let. Ale o zábavu na zimní večery mám postaráno.

Průběh renovace budu průběžně doplňovat.

Mr_Samuel
Mr_Samuel napsal 02.11.18 v 18:32 10b.

Super! Mito určite stojí za záchranu. Dávam 10 bodov a držím palce pri renovácii

bruttopyr
bruttopyr napsal 30.10.18 v 22:14 10b.

Vypadá moc dobře. Ať se ti povede renovace!

joker.j
joker.j napsal 29.10.18 v 11:01 10b.

Fandím ti a držím palce . Cením si motorkářů, kteří mají takový přístup.