Yuki Jet 125 (2006)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.10.2018
Aktualizováno 26.5.2022

Skútr na chalupu, abych tam měl nějaký ten záložní stroj, když tam jsem s rodinou autem

První dojmy - Je to takový trochu rychlejší, svižnější fichtl, na 125 to je slabší, ale na chalupu dobrý

Motorku bych doporučil pro - Pro mě na chalupu

Doplňky na motorce - Hustokruté nálepky, aby to zakrylo čínský původ (maskované nálepkou Cagiva) a aby to vypadalo drsněji, tak jsem si z Ruska přivezl mpz RUS :D

Tento skútr si koupil za pár Kč brácha ve svých nerozvážných pubertálních letech, zanedlouho nato se zadřel motor, do opravy se moc neměl, a tak ho nechal opravit táta (má jinak Burgmana 400).Já se k němu dostal tak, že jsem byl chvíli bez auta, které muselo do servisu, tak jsem si jej půjčil a zalibilo se mi na tom jezdit do práce tak, že mi už zustal. Dříve jsem se skútrům vysmíval, než jsem přišel na to, že to jsou fakt skvělé univerzální stroje na cestu do práce,obchodu, nebo jen na krátkou projížďku, kde je škoda vytahovat velkou motorku, která by se na tu kratší trasu ani neohřála. Navíc je super místo pod sedlem a to že si můžu dát tašku mezi nohy, takže člověk převeze spoustu věcí :)
Teď už jej mám na chalupě, takže na cestu do hospody, obchodu, nebo nějaký ten kratší výlet, když tam jsem autem.
Na 125 to není nic moc, maximálku to má někde u 90km/h, ale ideální cestovní rychlost je tak 70, 80km/h, ale zase to aspoň jede kopec nekopec (což na chalupě v Jeseníkách ty kopce máme ;) )
Sice je to starý Číňan, ale něco málo spolu už naježděno máme a musím říct že zatím super, skútra budu mít v záloze v garáži už pořád

ivosmoto
ivosmoto napsal 27.05.21 v 10:21 10b.