Kymco Agility City+ 125 (2017)

Vlastník manxt6
Vloženo 23.9.2018
Aktualizováno 27.12.2018

kymco agility CITY+ 125I CBS V bílém provedení.

Motorka koupena od MOTOSPORT TŘEBÍČ

První dojmy - motorku jsem nekupoval pro sebe,ale pro ženu.

Motorku bych doporučil pro - převážně ženám.ale pány bude bavit také,pokud nemaj touhu po rychlosti.

Doplňky na motorce - kufr

Agilitku jsem vybral podle toho pro koho bude a také cena.Chtěl jsem velká kola a cena aby nešla přes 100tisíc.A hlavně nemusí mít hromadu koní.Přeci jenom je pro ženu a ta na motorce nemá žádné zkušenosti.
Za tu dobu jsme najeli zhruba 2500km a jsem spokojen.Ano není to cestovní stroj,ale sem tam na tom dám 200km v tahu a není to nemožné.Nečekejte gaučové pohodlí,ale znám horší stroje.Je super že je Agilitka lehká a tak se na ní dá jet i když je člověk unaven,jen kroutíte plynem.
Jízní vlastnosti..podvozek...no...enduro pérování to není.trochu zlepšit by to chtělo.
Při nerovnostech to drncá,ale to je muj dojem.moc to nešetřím.(furt plnej)Žena jezdí pomalejc a je vcelku spokojená.
Co dodat k motoru...asi jen že je to klasika.po zajetí se zvedla pružnost a rychlost.
Motor Agilitku roztáhne na 85km/h.Pokud jsou podmínky(rovina a příznivej nebo žádnej vítr tak dá 95km/h.No a z kopečka jsem pelášil 110 ale pocit bezpečí nebude ani s pemprs.Je to na tu rychlost krátké,sedíte jak na hajz..ALE DÁ SE TO TAKY !
Tady bych zmínil spotřebu..TA JE SUPER..! ( motor má stříkačku) Pruměr po zajetí je 2.4l na 100km a to s mojí rukou prosím.Takže jsem se na pumpě poprvé smál.Při natankování plné jsem platil 150kč a to je krása.(s banditem platím hustě víc)
Brzdy ? Pro mne špica,pokud brzdíte obouma najednou.Stroj je lehký (já ne) a tak brzdy jsou (obě najednou) dosti ostré.Snimi jsem spokojen.(prosím berte v potaz že jezdím těžší stroj a tudíž to posuzuji asi jinak než kdo má jen 125ku děkuji).
Co se týká ovladatelnosti je to lehký stroj tak ta je na svou třídu parádní.Pro ženy začátečnice je to o cviku.Jen se nesmí bát.No a pro pánskou společnost je to bez problému.
Se spolujezdcem není problém,stupačky jsou krásně schované a po ťuknutí nohou vyskočí a zase se lehce dají zamačknout.Zatím se svezou jen děti a ti jsou vždy nadšení.
Poruchy žádné prosím,servis dle plánu.
Agilitka je do města,leč u nás je i na chalupu.Takže si dá i šotolinu sem tam lesní cestu.Jen na dálnici bych ji asi nebral.
K Agilitce jsem dokoupil kufr a to je vlastně vše co chybělo.Prostor pod sedlem je vcelku velký,ale helmu je tam třeba zkusit.ne každá tam vleze.Od toho je kufr a pod sedlo dáváme kde co.(nákup.250ku flexu.plechovky s pivem...)
Dále už nevím třeba si vzpomenu na něco pozdějc.