Kawasaki Z 1000 SX (2018)

Vlastník LeošK
Vloženo 14.8.2018
Aktualizováno 11.10.2018

krásná zelená Kawa Z1000SX, už druhá v pořadí. Prostě není důvod opouštět, co mi vyhovuje

První dojmy - Líbí se mi agresivnější design, LED světla, na nové motorce všechno nádherně funguje, lehká práce se spojkou a řazením. Zelená barva u staršího modelu byla možná trochu přitažlivější :-)

Doplňky na motorce - držák pro navigaci / telefon, Kawasaki kapsa na sedlo spolujezdce
Doplnil jsem o rolny, padáky RD moto, padáky do osy předního kola a USB zásuvku

Průměrná spotřeba - 6.36083 l/100km

Po třech sezonách na Z1000SX jsem zjistil, že nemám důvod hledat jinou motorku, naprosto jsme si sedli. Jen jsem si prostě pořídil nový model, někdy to tak chlapi dělají
Zatím nemám najeto tolik km, abych dlouze srovnával, ale
- naprosto špičkový LED světla, ve dne jsi vidět, auta se uhýbají a to nemám laďáky (zatím) a v noci svítí neuvěřitelně
- mnohem lehčí ovládání spojky a řazení rychlostí
- užší hefty oproti mé původní motorce, kde jsem měl vyhřívané Oxford. Třeba si zvyknu, ale první km to nebylo příjemný
- skvělý displej, fakt je krásně čitelný i když na něj svítí slunce, jen jsem byl trochu v šoku z té barevné hudby. Prostě to na mě začalo blikat, abych přeřadil na vyšší rychlost kvůli spotřebě... no proč tohle na motorce... Třeba se s tím bude dát něco udělat, přečtu si návod

MobyDick
MobyDick napsal 04.10.18 v 17:47 10b.

perfektně provedená výměna

elton
elton napsal 15.08.18 v 15:23 10b.