KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník technick
Vloženo 7.6.2018
Aktualizováno 7.6.2018

Skvělá motorka - enduro !!! KTM !!! Adventure !!!

KTM 990 Adventure / S: Jsou ještě dost drahé.

První dojmy - První dojmy - jedééém a co kde je, jak to řídit ? Všechno tu jde samo, skvěle a lehce, mě padla do ruky hned, jako kdybych jí měl od jakživa.

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro všechy s velkým očekáváním a velkými nároky na všestranost, výkon a surovost stroje.

Tu motorku jsem prostě musel mít, je skvělá a vždycky jsem kolem ní chodil a moc se mi líbila, pak se ke mě začaly dostávat informace, že je to zlobivá, rozežraná, nespolehlivá a ucukaná holka, co nestojí za nic.

Několik let jsem jsem se tý proradný holky bál, až jsem loni vstoupil do úžasného oranžového světa s 1190 R. Skvělý servis, záruka, použitelnost a agresivní projev motorky.
Rakousko - Itálie - Maďarsko - Rumunsko - Ukrajina.
15000 společných kilometrů a to jí nemám ani rok.

Po prodeji Scramblera na mě vykoukla tahle kočka z inzerce a já jel hned a dobře jsem udělat. přestože designově působí už trošku archaicky a je elektroniky prostá a karbecama krmená tak je úžasná. Skvělý posez i postoj ve stupačkách a já marně hledám terén, kde bych jí dostal do kolen.

Co mě překvapuje je její použitelnost a jistota na silnici, jestli je nějaká motorka opravdu univerzální, tak tahle.
Výhody : všechno
Nevýhody : žádné nebo snad ...mohla by víc brzdit ? spotřeba ? tu někdo u motorky řeší ?

Simitom
Simitom napsal 07.06.18 v 20:03 10b.

Super mašina. Chybu si určitě neudělal.

mildafleck
mildafleck napsal 07.06.18 v 14:51

Ať ti dělá Jindřichu radost

Sete
Sete napsal 07.06.18 v 13:33 10b.

Přesně takovou má kamarád

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.06.18 v 13:20 10b.