Yamaha MT-09 (2017)

Vlastník Fazolek
Vloženo 31.5.2018
Aktualizováno 8.7.2019

Moje zkušenosti po roce s MT 09

Vloženo: 23.06.2019, Uskutečněno: 23.06.2019, Stav tachometru: 8500 km, Zhlédnuto: 12x

Po roce ježdění na MT 09 jsem zjistil, že cestování vůbec není problém. Teda pokud jedete sami bez baťůžku. S baťůžkem jsem ještě necestoval ale vím, že i při krátké vyjížďce si stěžuje na sedlo. Ani se nedivim . Ale pokud jedete sami, tak úplně v pohodě. Loni Itálie, Rakousko a kousek Slovinska (vše Alpy) a úplně paráda. Na motorku si stěžovat nemůžu. Jsem s ní velmi spokojen a pořád se mám na ní co učit.

Dne 19.6.20198 jsem absolvoval s MT09 motoškolu s Pepou Sršněm na Masarykově okruhu Brno ( Všem doporučuji, jednodenní záležitost ale úplně super, opravdu stojí za to si tam zajet) a můžu konstatovat, že MT 09 není na okruh Nebo to spíše na ní neumím Možná to bylo i gumama, které moc jisté nebyly (road5 od Michelin) díky kterým jsem to i málem zahodil ale naštěstí se mi to podařilo ustát. Prostě si myslím, že MT 09 na okruh není a její domov je prostě na okreskách, kde mě to na ní baví a to je důležité. Jen pro informaci, po dvou hodinách ježdění na okruhu jsem měl na každé straně zadní pneu 1cm tzv. poserproužek ale koleno jsem dal . Všichni gumy sliskané až za ušima, jen ja jediný s poserproužkama :D. Takže závěrem jen toto. Drandit okresky a jezdit po alpách, ale na okruh se necpat

• Zkušenosti

Tak co k motorce dodat. Jen pár drobností, jede pořád krásně, jak si pomalu všechno sedá,tak ta jízda je pořád a pořád lepší. V brzké době nás čeká dovolená v alpach, tak to bude zase jiné svezení. Ale ted k motorce. Opr

Vloženo: 03.07.2018
    Uskutečněno: 03.07.2018