Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník dadidek1995
Vloženo 14.4.2018
Aktualizováno 14.4.2018

Na svoje roky pořád krásná,parádně fungující babička.Zároveň splnenej sen.

První dojmy - Neuvěřitelně fungující technika..Brzdy,podvozek,řaze ní...prostě jsem hned věděl,že jedeme domů :-D Úplně jiná dimenze oproti slabším mašinam.Chvilkovej šok z posezu,ale trvalo to jen chvíli.

Motorku bych doporučil pro - Úplným začátečníkům rozhodně ne,přeče jenom je docela splašená

Doplňky na motorce - Vyfuk Yoshimura

GSX-R jsem si vybral,protože jsem si ho hrozně přál od svých 12 let.Bylo to docela zásadní rozhodnutí ze 125ky na 6ku,ale když nemá člověk v hlavě nasra.o,tak nevidím problém.Výkon se pořád davkuje heftem.Ke vzhledu se vyjadřovat nebudu,100 lidí,100 chutí.Pro mě je K1,2 nejhezčí GSXR hned po SRADu.Ze Supermoto to byl docela šok,sednout na supersport,ale po chvilce si člověk docela zvykl.Do zatáček jde úplně sama,brzdy famózní.Četl jsem že jsou na těchto ročnících slabší,ale nepotvrdilo se mě.Asi záleží na deskách.Všichni strasili tvrdým podvozkem..Enduro to není,ale jsem překvapen tim,jak skvěle funguje.Krásně kopiruje i větší nerovnosti.Motor je kapitola sama pro sebe.V nízkých otáčkách je fakt hodná.Dá se jezdit i do 6 000.Zatím se učím a jezdím s největší opatrnosi,takže řadim kolem 6500 a není problém.Je nezaludnej,parádně odladenej...oproti jiným masinam,který znají jenom dvě polohy plynu alà On/Of.Zatim sem si nedovolil vytocit ju vi,nez do 11 000 Jsem fakt hrozně nadšenej .