V.D.O. Moto Explorer ST 50 (2010)

Vlastník Clouvec
Vloženo 18.3.2018
Aktualizováno 18.3.2018

Asi nejhezčí enduro s jednoduchým a levnym motorem, které lze řídit s rp. Am od 15ti let.

Motorka koupena od Radobyblatnik - Synek co mi prodal motorku byl strašný odborník na motorky. Na co sáhl to posr**. Na přepis jsem čekal měsíc. Do teď mi dluží smluvní pokutu 2500,- kterou zřejmě nikdy neuvidím.

První dojmy - Motorka je hezky vysoká pro mou postavu 184cm, takže se na ni nemusím ani hrbit, ani netaham kolena po zemi. V terénu je velice pohodlná. Nějaké to drncani uvolněných části neřeším, je to přeci jen čína.

Motorku bych doporučil pro - Pro vysoké a začínající motorkáře.

Doplňky na motorce - Zatím žádné.

Motorku jsem si vybral kvůli vzhledu a velikosti. Se skupinou am jsem neměl moc na výběr a tohle mi přišlo daleko hezčí než skútr. Chtěl jsem si pořídit nějakou slabší motorku a zkusit jestli mě to bude vůbec bavit před tím než se vrhnu na neomezenou skupinu.

Zkušenosti zatím s motorkou žádné nemám, jelikož ji mám půl roku a předchozí majitel byl takové prase, že na ni zničil co se dalo. Přes zimu jsem ji dával dohromady (výfuk, motor, karburátor, rychlopal, světla,blinkry, popraskany rám, atd..) motorka je připravena na letošní sezónu, tak snad mi to stalo za tu dřinu a peníze. (ano stala mě už víc než kdybych si koupil novou) co se dá dělat. Postupně budu přidávat nějaké zkušenosti.