Yamaha XVS 1300A Midnight Star custom (2008)

Vlastník cmelda222
Vloženo 10.2.2018
Aktualizováno 18.5.2023

Deník motorky
Nalezeno 20 záznamů

• Na Belogradčíííík ... zkratkou tam i z5t

Abych vyzkoušel kvalitu nového oleje, zvolal jsem po vzoru národního velikána ,, Na Bělogradčííík !!! ,, ... a bylo to. Start, Slouvákia, Polandiééé, schovat drony na UAAAAA a pak už jen Roumenia a šup do Bulharsk

Vloženo: 22.03.2024
    Uskutečněno: 20.07.2023
  • návrat na HEL po 52 letech

jak jsem psal v předminulém díle deníku, poznámky slouží hlavně pro to, abych měl na co vzpomínat v motodůchodu a není tedy cílem tvorba literárního díla . Proto se omlouvám, že je vše strohé, tvorba je zpětně po delší d

Vloženo: 23.03.2024
    Uskutečněno: 08.06.2023
  • Trajekt Tour 2023 ..z Pelješacu domů

... vzhledem k bouřkové aktivitě v oblasti jihu Chorvatska jsme byli nuceni a rádi jsme ukončili trajekt tour a vydali se směrem domů a cestou se koukali opět kolem dokola.

Vloženo: 16.05.2023
    Uskutečněno: 16.05.2023
  • TRAJEKT Tour 2023...rok 2023 jedééé

Čas zimní utekl snad jako voda, a tak bylo správné se porozhlédnout kam v sezóně 2023. Trajekt tour pro začátek by mohl stačit si říkám. Povozím se, ušetřím pneu, pročešu vlasy větrem móře a začnu sezónu dříve než v mi

Vloženo: 16.05.2023
    Uskutečněno: 05.05.2023
  • rok 2022 taky nebyl marný

A protože ani v roce 2022 nepadaly trakaře NONstop, dalo se vyrazit opět v sedle někam... jednak na týdenní skok skok na VIR - NIN v Chorvatsku a pak taky opět Albánie THET. Cestou kontrola situace v Bosně, Černého Hoř

Vloženo: 13.02.2023
    Uskutečněno: 13.02.2023
  • Tour na OLYMP 2021

Jednou takhle po.. ránu, točím klikou od garáže a napadl mne nápad. A bylo. Spolu s 2 kamarády vyrazím do Řecka. Oni na endurech měli sen a cíl šotoliny na Thasosu a já zase si užít pohody a klidu na motorce. A vše byl

Vloženo: 16.10.2021
    Uskutečněno: 09.07.2021
  • MANGRT Tour 2020

... jede se, nejede, zavřeno, budou testy ? pustí to, chytnu něco a jak to proběhne ? Otázek moc, odpovědí méně, jistota žádná, touha vyrazit Včera pustili Slovinsko . JEDU !!! s nikým se nebudu muchlovat, chlastat

Vloženo: 29.08.2020
    Uskutečněno: 29.08.2020
  • Proč jsou na bocích 2 kufry ? Na dvojčata

Takže jsem opět předstihl čas. Stal jsem se dědkem a choppra už mám pod zadkem pár let. Aspoň jsem už vydivočený, urvu si čas i na kočár-buldozer a na motku jistě taky. Teď už vím, proč mám na každé straně kufr... NA

Vloženo: 06.02.2020
    Uskutečněno: 06.02.2020
  • Není Route jako route,...

... ale smysl jízdy, cíl a pohoda tam může být stejný. Proto s odchodem deštíků honem na motku a hurááá na 66-tku. S kamarádem pak cestou tam přes Slovenský orloj ve Staré Bystrici, Oravskou přehradu s noclehem na Li

Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019
  • Úplně jiný GANG II. - 2019

Pro klid v duši a rodinnou pohodičku jsem vyrazil provětrat Pavlínku i s koloběžkami. A protože se nejlíp jezdí z kopce, tak jsme vyrazili do hor. To , že se taky musí občas do kopce, jsem raději zamlčel. A ostrý sta

Vloženo: 10.07.2019
    Uskutečněno: 10.07.2019
  • nové pneu ww Shinko

Nastal čas poděkovat za dobré služby sadě pneu Metzeler 888 Marathon Ultra, na kterých jsem najel cca 15 tis km. Jejich stav zatím nevyžadoval výměnu, odhad dalšího projezdu 2-3 tis km. Ale v garáži čekaly nové s bílým

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.06.2019
    Uskutečněno: 18.06.2019
  • S novou milenkou na stará místa

Tak se opět sešlo fajn počasí s volným časem a chutí zmizet někam do tepla. A vzešel nápad kouknout na Krk a Cres a dojet na jih k Malému Lošinju. A tak se zatim i děje... Počasí vychází a nová milenka XVS 1300A je sup

Vloženo: 08.06.2019
    Uskutečněno: 08.06.2019
  • servisní info

Hlava blbec a její obranné mechanismy dokážou smazat nesmazatelné, proto si raději napíši, co ještě neprošlo resetem: 02/2018 moto koupeno stav km cca 7000 mil = 10400 km s OK olejem 05/2018 stav 105

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 04.05.2019
  • Další splněný úkol

Chtěl jsem kouknout, kdo má službu na E55 a během toulání si mi postavil do cesty atol Říp, tož co dál ? Výzva ? Po 200m v zákazu jsem narazil na tabule o historii a významu hory, prostudoval vše a točil nazpět s tím, ž

• Jeden pracovní výlet do Budějic

Rožnov - Č. Budějky v přímce protnou několikrát dálnici, což se mi nelíbilo, tak jsem zadal do Navi Kaplice a hyjéééé. A tak jsem se nemohl divit, když jsem se motal po cyklostezkách a krásných silničkách jihu Moravy a

• Air muzeum Vyškov

Bylo - nebylo, počasí se vydařilo a tak výlet na letiště Vyškov se sbírkou veteránů a pozůstatků z války byla dobrá volba.

• Kam ? Na východ...

Po krátkém rozmýšlení jsem si vytyčil jako cíl MAMAIU v Rumunsku . Aby to nebylo po přímce, tak jsem tentokrát kouknul do solné jeskyně v Turdě, po drobných ale nádherných místech v okolí, přeskočil opět Transalpinou ta

Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 10.07.2018
  • ... dřív , než tam bude plno

Ve čtvrtek jsem musel na krásné posezení s noclehem do vinařství u Kapličky v Zaječí, a když už jsem byl tááák daleko na jihu, využil jsem úspor času a km a protáhl to na 5 dní přes Slováč, Maďariům balatonium ( hlavně n

Vloženo: 15.06.2018
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • duben aj květen, ještě tam budem...aneb 100 let ČR

a kde ? za řídítkama z března, Bo pohled na svět zpoza plexi je fajn , a tedy i na road kolem ČR kol dokol kolem hranic. Přifařil jsem se k Pe3kovi a Stenllymu a s ohledem na svátky jsme v pátek 4.5. 2018 odpol vyrazil

Vloženo: 19.05.2018
    Uskutečněno: 19.05.2018
  • Březen - za řidítka vlezem

je to už dlouho, co jsem se tak netěšil na jaro, jako letos. jóóóó kytky, teplo mám taky rád, aj slunko ( třeba v pivu ), už dlouho jsem se nebudil, popř. furt nemyslel na to, jaké to bude, až ... dnes prvních 10

Vloženo: 24.03.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018