Honda VFR 800X Crossrunner (2016)

Vlastník TomRo
Vloženo 8.2.2018
Aktualizováno 8.2.2018

Poslušná "Raketa", s nádherným kukučem v podobě LED technologií a výkonným motorem.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy) - Maximální !!! Vykoupili NC a vyšli ve všem vstříc:-)

První dojmy - Dalších 20kilo navrch, mohutnější zvuk, hydraulická spojka, dva kotouče vpředu... velice pohodlné sedlo, na volnoběh 1200ot, topí na nohy...prostě 4hrnek Je to dospělejší stroj s nádherným "dizajnem" a LED světly, slušnou výbavou v základu...

Po roce jezdění na NC750X (nejezdil jsem jen kolem komína, ale i AT, DE...) jsem se inspiroval M_a_c_k_e_m a šel do výkonnějšího stroje.Vzhledem ke změně emisní normy je vyprodávali, takže jsem koupil pomalu poslední v ČR. Byť má vyšší váhu než NC-čko a plně natankovaná s prázdnýma kuframa má kolem 250kilo, po rozjetí to člověk vůbec nevnímá. Pro mě bylo důležité, že pro jízdu s baťůžkem a kuframa, si můžeš nastavit zadní pružinu, perfektně to brzdí a jak se zapnou při 6500ot další ventily, tak se člověk nestačí divit, jak to sviští.
Bohužel jsem musel loni na jaře řešit rodinné osobní problémy, vypořádání atp. tak nezbylo jiné řešení, než ji prodat. Musí přiznat, že jsem zamáčknul slzu a Pavel V. z Teplic je určitě spokojený rider .

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.02.18 v 19:38 10b.

wsbk
wsbk napsal 08.02.18 v 23:19 10b.

10 b.