Yamaha FZS 1000 Fazer (2006)

Vlastník UMPO
Vloženo 19.1.2018
Aktualizováno 24.11.2019

O této motorce zde bylo již mnoho napsané, že je zbytečné cokoliv dodávat.

Suzuki GSF 1250S Bandit: Bandaska byla těžší, těžkopádnější i na brzdy. Pořizovací cena byla vyšší. Jediným plusem bylo pohodlí při cestování. Pro mě bohužel nestačilo.

První dojmy - Pohodlná na dlouhé trasy i kolem komína. Svižná jízda ji absolutně nevadí. Nedá se utahat, výborný spodek i vršek,skvělé brzdy.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo chce jezdit na univerzálním stroji. Je to ještě poctivé železo. Po téměř 20 letech zkušeností v kubatuře 600 ccm, mě přestalo již bavit motorky neustále točit a dojíždět v technických pasážích kolegy na vyšších kubaturách. Proto jsem zvolil ,,litra''. Moje průprava v ,,šestkách'' byla dlouhá, i tak toho nelituji. Zde mám některé foto.

Doplňky na motorce - Laďáček, padáky, blinkry, plexi,krovka.

+Cenová nabídka
+První majitel, byl staršího ročníku
+Nezhuntovaná (perfektní stav i nájezd)
+Hodně promine a odpustí

Mám najeto 15 000 km, absolutně bez sebemenších problému. Mám rád svižnou jízdu,ale i dlouhé (kochací) výjezdy.

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 24.01.18 v 08:40 10b.

Nikdy jsem nevěřil,že je to tak povedená motorka.Než jsme se na ní svezl.Táta jí má už nějakých 7let.Vždy řekne,že to vymění.Na něčem se sveze a s úsměvem a se slovy..Fazer je Fazer sleze. At slouží!Je to geniální všeuměl!!

acol
acol napsal 23.01.18 v 11:03

Nazdar draku tak ať ti to frčí

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 22.01.18 v 23:58 10b.

31081
31081 napsal 20.01.18 v 11:08 10b.

Fena-
Fena- napsal 19.01.18 v 21:21 10b.

Hmmm...moc krásná. Na svižné i kochací šťastnou cestu!