Honda X 11 (2000)

Vlastník FilipEva2014
Vloženo 2.1.2018
Aktualizováno 26.4.2018

Je to silná krasavice. Nějaká ta kosmetika, ale vše je otázkou času.

První dojmy - Je to moje první dáma a sedí mi.

Doplňky na motorce -

Motorka je na místě těžká, ale jak se rozjede, je to super zážitek. Nízký posed, skvělé ovládání. Hlavně mohutný motor a dva laufy. To nikdy neomrzí. Na zimu jsem ji odstrojil, budeme stříkat, přešívat, ladit a dolaďovat, tak aby na jaro byla připravená na vyjížďky))
Tak motorka po zimě připravena, koupil jsem nové pneu Michellin Pilot Road 3, nechal jsem si přešít sedlo - carbon vzor, vyměnil jsem blinkry, koupil jsem žárovkové, čiré Arrow, nová řetězová sada, nový lak na litých kolech, rámeček na světlo a zadní madlo spolujezdce a konzole na výfuky - vše černý komaxit, jinak šel do matné černé i rám. Další plasty, víko alternátoru a spojky šly do lesku. Hodil jsme i modré podsvícení. Výfuky jsem zatím nechal origo, ale jsou vyleštěny. Do budoucna nějaký ten laďáček.
Další co jsem si dal na moto, tak to jsou padáky, nechal jsem si udělat hříbky, foto dodám později.

Fíla1982
Fíla1982 napsal 06.04.18 v 12:53

MKč díky, juknu na to

Atr3y
Atr3y napsal 06.04.18 v 08:38 9b.

Vítej kolego V černé je best. Kdyby jsi potřeboval radu či se občas projet s "vrstevníky" mrkni sem http://www.maxximum.cz

sedlson
sedlson napsal 28.03.18 v 17:21 10b.

Motorka je to parádní, lak jak by smet . Komisař Moulin (Mulén) na ni drandil po Paříži a lovil kriminálníky. Taky jsem na ni chtěl objíždět Paříž

djd
djd napsal 13.01.18 v 22:44 10b.

Buď v klidu, motorka je super, kapota v tomto případě spíš překáží než chybí . a zátah je na ten výkon a věk bezkonkurenční..

Fíla1982
Fíla1982 napsal 03.01.18 v 05:35

Pačkalíny diky za komentář, v recenzi se polepším.