Jawa 660 Vintage (2017)

Aktualizováno 22.3.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 47 záznamů

Bařka
Bařka napsal 22.10.18 v 16:38 10b.

Bjorni
Bjorni napsal 20.06.18 v 18:24

Najskor RostaB12: - Tato motorka sa mi paci - rozmyslal by som nad nou, ale nova je mmentalne mimo moj rozpocet a stare nie su (a asi ani nebudu). Co sa tyka dizajnu, tak vsetko ma svoje muchy, na tejto sa mi nepaci chladic - vsetko ostatne je krasne. Mne osobne sa paci 634ka, a toto je dizajnovo trosku podobne. Ma svoje caro a nemozem napisat nic ine, len uzi si ju. Aj tak kamkolvek pojdes, budes stredobodom pozornosti. Ale nie, klamem, nikoho nezauimas, tym stredobodom pozornosti bude tvoja motorka (Nie, prepac, nepoznam ta a nechcem ta urazit, len som chcel poukazat na vynimocnost tej masiny). Kazdopadne zelam vela prijemnych kilometrov.

A teraz elvis78: Preco pises, ze NC700 je pro duchodce a holky? je to fajn motorka, ktora je idealna na bezne vozenie. Nie je to trhac asfaltu, nie je to ziadna divocina, ale je to poctivy a spolahlivy "Dric" - mozes s nou ist kamkolvek a niceho sa nemusis bat. Odvezie ta vsade a nema velke naroky. napapa sa trosku travy pri ceste a ide dalej. Napriklad kedze som pomerne kludny jej prejav vyhovuje (a dizajnovo sa paci vsetkym deckam :) ) Nie je pekne sudit jazdcov podla motorky. Nemyslim si, ze akakolvek motorka je zla, alebo je fajn robit si z nej srandu. Kazda ma svoj fanklub, svoje silne a aj slabe stranky, ale nepisem o nejakej motorke, ze je pro ...

No ale dost bolo toho, teraz sa vratim k jawke: Ta je fakt pekna, hned by som sa zviezol

elvis78
elvis78 napsal 24.03.18 v 08:57 10b.

pěkná motorka na pěkné terásce
a podívejte se co má za super holčičí mašinu pan geodet...honda nc 700, to je pro důchodce a holky. Bude tady psát sprostě? chlapče, zamysli se nad sebou.Sprostá slova si nech pro tvý kámoše.

jawajuras
jawajuras napsal 09.03.18 v 16:55 9b.

Těším se na ni, měla by dorazit 5/18 ve skutečnosti je ještě hezčí než na obrázku Kadaň

krystof-k
krystof-k napsal 27.02.18 v 20:20 10b.

Je prostě super, ta se povedla. Chtěl jsem ji také, ale nebylo dost peněz. Přeji spoustu pěkných kilometrů.

HarryVentil
HarryVentil napsal 29.01.18 v 22:57

Moc pěkná, víc takových

Maratone, dobře jsi Geodeta nakouřil , sám má motorku kdesi z Asie úplně celou a Jawu tady bude kádrovat do matiček. Vůbec neví, co mluví, já znám Jawy, co mají duše i 3... pod sedlem je místa spousta . Ta jeho Asie, se vsadím, nemá duši/e vůbec Nám bude něco vykládat, hulvát

Olísko
Olísko napsal 25.01.18 v 18:53

👻😉

maraton napsal 11.01.18 v 10:49

Geodet: Jinak ale souhlasím – v tomhle významu motorka duši nemá, žádná, není to živý tvor. Nicméně konkrétně tahle má duše hned dvě, v pláštích (ale tak to asi nebylo myšleno).
A ještě omluva za toho hlupáka, nějak jsem se nechal vytočit, jako vždycky, když narazím na nepravdivé údaje a nesmysly, které lidi trousí a přeposílají po internetu, aniž by se namáhali si své výroky ověřit. Příště zkusím zůstat v klidu.

maraton napsal 10.01.18 v 00:24

Geodet: Á, pán je asi odborník Z Číny je budík, brzdy a? Možná světlo? Rám Jawa, motor Minarelli, vidle Palioli, výfuky české a tak bych mohl pokračovat. Bylo by dobré si pár věcí zjistit, než něco napíšeš, protože takhle vypadáš jako hlupák. Hlupák, který ani neví, jak se správně česky píšou kecy.

68732
68732 napsal 08.01.18 v 19:52 10b.

zdravím krajana, zrovna přemýšlíme co nového k několika veteránům do baráku, pěkná inspirace

RostaB12 napsal 08.01.18 v 18:52

GEODETe můj názor prostě je že tato jak ty říkáš mrdka tu duši má a můžu si tady myslím psát co chci. Taky ti neurážím tu tvoji motorku o které bych mohl napsat že je nudná a bezpohlavní

Geodet
Geodet napsal 07.01.18 v 22:27

Je mi jedno na čem kdo jezdí. Ale serou mi keci, že má takováhle mrdka duši na rozdíl od jiných motorek. Stejně je půlka věcí na tý motorce z Ćíny a z Čech je akorát znáček Jawy. A ten je stejně vyrobenej v Číně. Tak si laskavě vodpuste svoje keci vo duši.

Losturkos
Losturkos napsal 07.01.18 v 20:45 10b.

..jak říkám.. aspoň jedna Jawka by měla být v rodině ! a tohle je moc pěknej příslušník ! Černá jí sluší. Za mě palec nahoru

jawa350Basic
jawa350Basic napsal 07.01.18 v 20:07

Velmi pekna,davam 10bodov.Na mna tiez caka jedna v Tynci,vo piatok (12.7 2018)idem pre nu.Prajem vela stastnych km bez behod a dufam ze sa niekedy stretneme.

RostaB12 napsal 07.01.18 v 17:56

Tak elektrika už by měla být o kus dál než na prvních sportardech, ale to ukáže až čas.
K těm rozdílným pneu, jawa ted dodává opravdu jiné vzorky na jedné motorce. Údajně už mitas nedodává přední E08 v tom rozměru. Takže jsem přední E07 vyzul, prodal a sehnal E08 at to mám stejné. Na mé úvodní fotce už je to vidět

-Jandys-
-Jandys- napsal 07.01.18 v 17:02 10b.

Napíšu to rovnou máš za 10.b, s Jawou nemám problém ať je ta či ona, své roky na ní jsem odjezdil v dobrém i zlém a stále na ni vzpomenu jako na legendu s úctou a respektem.Před pár lety jsem i řešil jestli Sportart nebo japonec, no vyhrál to BIG .Mám rád cafe-racery,bobbery,scramblery a kdoví co ještě a Tvá Jawice má tak od každého kousek jen mi nejde do hlavy ta rozdílnost pneu,vpředu Mitas 07 a zadek 08, no jistě pár much se na ní najde a na čem ne že, o to více to bude o fantazii majitele. Přeji příjemné zážitky a bez poruch šťasné návraty domů

Raisto01
Raisto01 napsal 07.01.18 v 14:03 10b.

Parádní kousek.

context
context napsal 07.01.18 v 11:52 10b.

Moc pěkná jen myslím, že budeš mít větši investici do elektriky a pod... jestli to nevyřešili jinak, možná, že už ano ale u 660 sportard tam s tím byly problémy, poznáš časem jestli jo, či nikoliv, přeji hodně km bez nehod a poruch

StB
StB napsal 07.01.18 v 10:04 10b.

Po dlouhý době zase povedená Jawka kde jsou doladěný detaily který nakonec dělají pěkný celek. Každopádně žádná tuctovka a to se mi líbí. Ať slouží.

RostaB12 napsal 07.01.18 v 09:49

Namontoval jsem chromové zrcátka viz foto. pasují myslím víc než plastáky

RostaB12 napsal 07.01.18 v 09:49

Díky všem za komentáře. Je zajímavé že když Vintážku Jawa před necelým rokem představila tak na ni byli komentáře vesměs negativní. Ale postupem času se názory obrací a já neznám nikoho kdo ji viděl na živo že by se mu nelíbila. Těch zbývajících cca 20 kusů na které mají vyjímku skrz EURO 3 se myslím prodá celkem rychle...

VIZE_CZ
VIZE_CZ napsal 07.01.18 v 09:07 10b.

Od konce listopadu jsem také jejím šťastným majitelem. Najeto mám už celých 200km, což vzhledem k počasí považuji za úspěch a jsem nadšen.
Líbí se mi tak, jak je a během jízdy mne nenechá pochybovat o tom, že sedím na motorce. Jednoválec je trochu jankovitý, ale o to větší je to po 20 letech pauzy výzva

DejvGSR
DejvGSR napsal 07.01.18 v 08:37 10b.

Velmi zajímavý stroj. Z dnešní produkce Jaw asi opravdu ta nejhezčí a v černé opravdu moc sluší. Celkem rozumím, v záplavě dnešních dokonalých strojů je to motorka, která tě potřebuje, prostě si musíš jízdu zasloužit. Mě se moc líbí, za mě 10 bodíků a přeji mnoho šťastných km bez nehod.

Vencanator
Vencanator napsal 07.01.18 v 01:33

Ať si kdo chce říká co chce, mi se líbí. Tak ať hlavně i bez problémů a nehod slouží. (Edit: Samozřejmě dávám 10 bodů.)

dzarmil
dzarmil napsal 06.01.18 v 18:13 10b.

Tak s touhle Jawkou budeš určitě...,ať zastavíš kde chceš,...patřit mezi motocyklové celebrity .Fandím Ti a přeju radost a potěšení z jízdy .

maraton napsal 05.01.18 v 11:39

Jawař – srdcař! Tak ať ti šlape jako hodinky, gratuluji. Taky jsem se byl na ni v Týnci podívat, překvapilo mě, jak je velká, pořádná, poctivej kus železa pro běžně vysokého chlapa či urostlejší dámu. Naživo vypadá líp než na fotkách a ten motor je držák. Objednám si ji taky, budeme kolegové.

RostaB12 napsal 04.01.18 v 19:33

neváhej a kup - zas tak moc jich už nezbývá
klidně se stav na ni mrknout...
já si ji objednal někdy v červenci s tím že ji chci dodat až v prosinci, běžně se čeká asi tak 14 dní

RadekJohn
RadekJohn napsal 04.01.18 v 19:15

Je krásna...velmi vážne o ni uvazuju...! Jak dlouhou si na ni cekal ?

martins
martins napsal 02.01.18 v 22:47

Krásná.

RostaB12 napsal 02.01.18 v 22:16

no spíš jsem z jedné poloviny blázen a z druhé ten fajnšmekr
bez toho abys byl trochu blázen si tuto motorku myslím nikdo nekoupí

pp377
pp377 napsal 02.01.18 v 21:22 10b.

Zajímavý stroj. Ať Ti dělá samou radost.

lan
lan napsal 02.01.18 v 12:36 10b.

Pán je fajnšmekr

Paja640
Paja640 napsal 01.01.18 v 19:37 10b.

KAMO74
KAMO74 napsal 01.01.18 v 18:03 8b.

Vypadá dost zvláštně! (v dobrem smyslu)

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 01.01.18 v 13:04 9b.

Ty laufy jsou cool, mohli dozdobit motor...Jako třeba u Kawy 900RS - novinka 2017(tady minus 1bod). Černé provedení na mně působí elegantněji, dává tomu větší gracii. V červené = neblahý vzpomínky na komunismus...Tohle si kupují asi jenom fanoušci Jawy?! Páč za ty prachy by...bolo muziky! Každopádně gratuluju ke koupi!

Olísko
Olísko napsal 01.01.18 v 12:43 10b.

Krásná. A to o té duši můžu podepsat.

Rihard
Rihard napsal 01.01.18 v 11:56 10b.

pozdnímíza
pozdnímíza napsal 01.01.18 v 09:16 10b.

Nevím proč, ale mně se to líbí, až na ten chladič. Ten mohli zpracovat lépe, nějak je tam jako přibitý na stěně. Jinak Ti přeji radost při DoDo pracech. Když to člověka baví, tak není co řešit

lopata75
lopata75 napsal 01.01.18 v 08:31 10b.

Mně se to celkem líbí. Škoda, že tam není nějakej vhodnější motor než ten jednoubuch... 650 a dva válce by bylo fajn. Ale i tak hezký

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 01.01.18 v 08:30 10b.

Podle mne nejhezci JAWA novodobe produkce, je skoda ze prisla az takhle na konec. Jasnych deset a užívej si ji

fatman
fatman napsal 31.12.17 v 22:52 10b.

Gratuluju
Hlavně, když ti dělá radost!
Užij si ji!
Každopádně to není tuctovka a myslím, že je to slušnej aspirant na ceněnýho exota, za pár let
Já si ji snad koupím taky !

Zelinář
Zelinář napsal 31.12.17 v 22:20

Jasny, jsem rád, že jsi mě rovnou neposlal do hajzlu. Holt co člověk, to názor. . Hlavně bez nehod, at už na čemkoliv...

RostaB12 napsal 31.12.17 v 21:27

Milane s elektrikou si užil bratr s J650 classic ale Hrnous to zdářně vyřešil.
Jinak u Vintažky už mám na seznamu pár věcí které budu postupně řešit, elektrika by už snad měla být ok.
Zelináři trochu tě i chápu, ale nechtěl jsem tuctovou konfekční motorku. Mám ji jako třetí motorku, najezdí s ní nejmín ale to nemění nic na faktu že koupi nelituji

Zelinář
Zelinář napsal 31.12.17 v 21:10 5b.

Omlouvam se, ale tohle nepochopim. Nazvat tohle Jawou a vubec tuto vec koupit, v dnesni nabidce novych motorek a krasnych veteranu at uz renovovanych nebo puvodnich. Mas z ni jiste radost, ale ja nedokazal nereagovat...

Milan1963
Milan1963 napsal 31.12.17 v 20:55 10b.

Taky Tě vítám mezi námi. Vintage se mi líbí víc než moje Adenium, ale co ted' už... " Duši " tato motorka na rozdíl od mnoha japonců opravdu má ! Příležitost ke zlepšení hledej hlavně v elektrice, jinak by vše mělo být v pořádku. ...a v květnu míváme sraz 650 / 660.

BobRF
BobRF napsal 31.12.17 v 20:42 10b.

Je hodně povedená vypadá vážně super

ghrohe
ghrohe napsal 31.12.17 v 20:37 10b.

vítej do klubu do-do strojů jawí produkce,10b samo...