Yamaha XSR 900 (2017)

Vlastník faborsky
Vloženo 31.12.2017
Aktualizováno 15.2.2018

Úžasnej retro sporťák, kterej vás nenechá ani chvilku v klidu.

Motorka koupena od FIRMA:2M Power (Ostrava - Vítkovice) - Naprostá spokojenost! Špičkový prodejce.

Yamaha XJR 1300: důvod neuveden

První dojmy - V prvních chvílích respekt z toho šílenýho tříválce. Motorka byla ale úplně nová, takže první dojmy spíš transportní :) Nicméně hned na začátku bylo vidět, že výška sedla je i pro 193 cm člověka docela v pohodě. Moto je pohodlné, lehoučké a moderní. Měl jsem fakt velkou radost první den a stejně tak jsem šťastnej při každý projížďce.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka, který hledá mrštnost, rychlost, zábavu a zároveň mu padne do oka tenhle moderní retro styl.

Doplňky na motorce - Motorka je v základu snad kromě textilních tašek a držáčků SW-Motech. Výborná věc, doporučuji.

Četl jsem všechny české recenze tohohle unikátního stroje a pak se díval na ty zahraniční a nakonec se rozhodl, že ji musím mít. Ten tříválec je skvostná věc, která vás nenechá ani chvilku v klidu. Navíc v mýmu oku lahodícím retro balení. Fakt krásná mašina.

Jasně, když jsem těsně před zaplacením u dealera viděl v doprodeji poslední modelovej ročník ikonický Yamahy XJR 1300, trochu jsem znejistěl. Za skoro stejný peníze je XJR přecijen poctivější stroj, který by mi asi i mnohem déle vydržel. Já ale fakt tentokrát chtěl motorku hodně mrštnou, lehkou a zábavnou a tak moderní tříválcová technika vyhrála...

A teď si tu volbu nemůžu vynachávlit. S motorkou jsem dojel po ose na Kanárské ostrovy, kde si teď užívám ty zatáčky. Co ten tříválec předváší především ve středním pásmu otáček je fakt neskutečná droga. A k tomu je to i docela praktická motorka, na které se dá někam dojet.

No ostatně, bylo by to zbytečné to tady všechno vypisovat, protože jsem myslim všechny vlastnosti a pocity z jízdy na motorce zachytil v mém videotestu. Mrknětě, dal jsem si na něm záležet :))

Fotka z průletu Španělskem :))

Fotka při naloďování na trajekt ve městě Huelva (listopad)

Mám tady menší update. Na motorce mám najeto 5500 km a ve videu jsem shrnul moje dosavadní zkušenosti a pocity z motorky:

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.06.20 v 23:06 10b.

Dnes jsem si byl XSR zkušebně projet (i díky tvojím recenzím) a okamžitě mě 3-válec nadchl, jak to vztekle letí, navíc ovladatelnost jízdního kola!
Takže XJR1300 jde do inzerce a pak si hned jdu pro funglovku v černozlaté barvě.
Díky za inspiraci!

BikeZ
BikeZ napsal 28.02.20 v 19:25 10b.

Bezva mašina a skvělá videorecenze.

jardusking
jardusking napsal 24.06.19 v 21:55 10b.

Zajímalo by mě, jaký jsi na ni koupil laďák a jak jsi spokojen.
Tak se poděl, pls.

A recenze máš libový - no, když se dělají věci s vášní...

Mac73
Mac73 napsal 01.06.19 v 16:38 10b.

Motorka je uzasna a bavi me i Tve recenze.
Neodolam a asi jdu do toho letos taky

JoskaH
JoskaH napsal 10.03.19 v 16:28 10b.