KTM 1290 Super Duke GT (2017)

Vlastník ZdendaCebroRR
Vloženo 29.12.2017
Aktualizováno 29.12.2017

Je prostě super :) Budou jí chtít všichni :)

První dojmy - Lehké ovládání,šílený motor a perfektní brzdy a asistenty.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, pokud jezdíš s rozumem je pro každého .) ta elektronika má smys,l aspon pro mě.Jedná nevíhoda je , že je dráhá , ale to svezení ve finále za to stojí :)

Doplňky na motorce - Vyfuk Akrapovic,tmavé plexy,origo kufry,

Zdrávím všechny motorkáře, začnu hezky od začátku :)
Původně jsem na motorku koukal před rokem na výstavě v Praze a vůbec jsem netušil ,že bych sí jí někdy mohl koupit :)
Měl jsem GSXR a byl jsem velice spokojen ,ale dnešní provoz a zdejší silnice jsou stále horší a tak jsem koukal po něčam pohodlnějsím, měl jsem vybranou KTM990 SMT a tu jsem si táké koupil loni na jaře.
Byla to skvělá motorka, i když jsem byl vždy zastáncem jen čtyřválů a nic jiného jsem nikdy nechtěl :) tak jsem zkusil a moc se mi to líbilo.
Tah hned od spodu a nízká váha motorky byla pefektní , ale přiznám se, že mi chybel vykon :) to víte, mit 140KW a pak 85KW je přeci jenom skok dolů, ale na dnešní provoz dostačující, byl jsem s tím smířený.
Druhý rok na jaře, jen tak kouknu na inzeráty a vyběhla na mě tahle nová kráska KTM 1290 SUPER DUKE GT která měla najeto 150km, no úplně nová!!!
Rychle jsem prodal všechno co jsem měl :) majitel velmi ochotný a počkal mi ,až vše zařídím a během následujícího měsíce jsem si pro ní jel, nebudu vám říkat ,jak moc jsem se těšil:)
Ted k motorce, vše co o ní píšou je pravda
Mám najeto letos 6000km a musím říct ,že na lepší motorce jsem neseděl.Ovladání motorky je opravdu lehké váha jen cca 201kg je super ,motor je atomový reaktor!!! ale musím podotknout ,že se stím dá jet hodně plynule a přijemně žadné cukání a vykon tam leze , jak vy chcete :) žádná bestie, ale pokud přesáhnete 6500ot/min a dáte plnej :) se dějou věci ,elektronika má plno práce, kontrola trkce na vás stále bliká a vy citíte žě přední kolo jaksi není úplně na silnici :) moc pěkný pocit :):)
Je to prostě bomba, jsem rád, že ta elektonika tam je, podvozek funguje bezvadně a duální brzdy jsou opravdu osté to víte BREMBO :)
Cestování ve dvou zvládá pěrfektně, zkušel jsem i tempomat na dálničních přesunech vyborná věc.
Mohu doporučit všem, co chtějí motorku, která umí opravdu vše :) a výkon ,už mi nechybí

Pitimier
Pitimier napsal 06.06.22 v 23:03 10b.

pěkný...

SemtexCBR
SemtexCBR napsal 05.11.20 v 11:06 10b.

Moooc krásná motorka , nebo taky raketoplán kdyby člověk nechtěl přijít o papíry

TheThomson
TheThomson napsal 04.01.20 v 10:14 10b.

Prosím tě mám 188cm a najetých 105kg.. myslíš že je motorka vhodná i na mou postavu? Měl jsem KTM 1290 super adventure T ale chtěl bych vyzkoušet něco nového na cesty ? díky

Broooza
Broooza napsal 07.04.19 v 12:36 10b.

Cus dlouháne máš to pěkný

Mraki
Mraki napsal 02.01.18 v 23:55 10b.

Absolutní dream bike. Chci jí letos alespoň vyzkoušet.