BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník APALUCHA
Vloženo 20.11.2017
Aktualizováno 20.11.2017

Vloženo: 06.02.2022, Uskutečněno: 08.02.2020, Stav tachometru: 43000 km, Zhlédnuto: 94x

Nelíbí se mě moc ty boční stříbrné panely na motorce. Je to takové prázdné a ochranný polepy se mě tam moc nelíbí. Naštěstí Myro z Cendura dělá krásný polepy, takže jsem našel jedny pěkný samolepky a byť jsem ty polepy chtěl dát jinam, tak nakonec jsem se rozhodl to vyzkoušet právě na tyto panely

Našel jsem tam úchvatný polep mapy světa a bylo vybráno.

Trochu rozměřování a trochu blbnutí s čističem a přípravy vrcholili. Nakonec s pomocí jarové vody jsem vše zvládnul a i když to není nejlepší polep, ale musím uznat, že je hezký-

Nakonec jsem to hodil na motorku a opravdu jsem rád, že jsem to tam dal. Je to super a vypadá to luxusně

• Oprava powerhubu

Myslel jsem si, že mám ohledně elektroniky a vedení kabeláže do powerhubu všechno v pohodě, tak bohužel se mě vyklepal impulzní přívod na powerhub. Není to velký problém. Jedná se o slabý kabel, který pouze zaznamenává p

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.02.2022
    Uskutečněno: 18.01.2020
  • Ochranné plexi pro přední světla

Když jsem měl chvíli čas, tak jsem nakonec pořídil silnější plexi před přední světla. Teoreticky to nemá čistě konstrukční princip, ale prostě se mě to líbilo ;-) Stejně jsem potřeboval vyndat světla, protože jsem potře

Vloženo: 23.12.2021
    Uskutečněno: 31.08.2019
  • Výměna pneu

GSo je skoro hotový, ale jelikož chceme klasickou adventure motorku, tak jsme hledali nové gumy. Jelikož na motorce byli obutý Metzeler Tourance Next. Na takhle pěknou motorku se hodí něco lepšího. Metzeler Tourance js

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.12.2021