Aprilia MX 125 (2004)

Vlastník Vendamx
Vloženo 18.11.2017
Aktualizováno 8.5.2018

Jedná se o moji první "velkou" ,hned po pinckovi:). A zatím jsem s ní spokojen.

První dojmy - První dojmy z motorky byli asi takové ,že morka nejede. A bylo tomu tak ,jedná se totiž o Německou verzi či co a ta nemá přívěru. No, asi si budu muset sehnat tu přívěru novou a motorka snad pojede skvěle :D

Doplňky na motorce - Jediné co jsem si na motorku přikoupil byly blastery a to proto, že se mi na motorce líbí :)

Jedná se o motorku Aprilia mx 125 r.v.2004 ,s púvodními 11 kw, ale v budoucnu bych ji chtěl otevřít na udávaných 22 kw. Myslím že se jedná o jednu z nejlepších 125dvác co se dá u nás dá sehnat . Ovšem dal bych si pozor na jednu věc,a to je ,že se dělali 2 verze jedna Italská(s přívěrou) a Německá (bez přívěry) , lepší je samozřejmě ta s přívěrou ,ale není problém dokoupit přívěru novou. Motorka má celkem dobré tlumení a to jak přední vydlice up-side down ,tak zadní centrální tlumič ,který se nechá nastavit na váhu motorkáře. Motor je rotax 122. Nechá se koupit i kit na 160 ccm. O brzdění se starají dvoupístkové brzdy Brembo vepředu a vzadu obyč jednopístková brzda, takže motorka zastáví skoro namístě :)...Jízda ve dvou už je horší, jako nechá se ale je nepohodlná jak pro řidiče tak pro spolujezdce. Motorka není úplně vhodná na ježdění velkých dálek okolo 300 km a podobně. Další nevýhodou je pak úložný prostor ,žádný jsem na motorce nenašel :(... No a pak tu jsou náhradní díly ,no nechají se sehnat ,ale obtížně ,ale jak se říká kdo hledá ten najde :D