Norton Commando (1974)

Vlastník rarys
Vloženo 21.10.2017
Aktualizováno 21.10.2017

Splněná touha z ranného mládí , - tehdy nerealizovatelné, dnes cena až tak příznivá že to nešlo nekoupit.

Motorka koupena od USA

První dojmy - Čekal jsem že mi připluje z usa úplnej šrot (ani sem se netěšil) ale motorka pěkně vrčí bez rachotu v motoru a ani to není olejnička už jsem se kousek i svez (asi 500 metrů) a oproti ES2 to bude asi raketa , dobrej posez.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro všechny co chtějí charismatický paralelní dvouválec a nebojí se nějakého toho šroubování.

Norton byl kdysi můj první 4takt ES2 dodnes jej vlastním ale má málo koní .
dnes holduji hlavně japonským youngtimerům, angličana jsem již ani moc nechtěl ale motorka mě stála asi tolik co dnes stojí půlka vyhrkaného motoru na jawu 500OHC. Po koupi jsem byl plný pesimismu ale ihned po nastartování se ve mne spustilo nadšení , motorku chci zprovoznit a jezdit s ní v patině tak jak je abych zjistil zda-li funguje a prúběžně ji doladit a pak snad někdy i renovace - líbí se mi i takto olezlá jak je .

Gisan
Gisan napsal 08.07.18 v 21:15 7b.

Zdar, fandím, na jaké problémy jsi narazil a jak si je řešil? Teda když budeš mít čas a chuť, s Commandem to je samý problém. Motor Combat? Já zatím řešil moc oleje v nádržce - vyputovala air filtrem, prasklá pružina řazení, málo oleje v převodovce... Plusem je, že snad všechno, kromě motoru se dá koupit...

PT111
PT111 napsal 29.10.17 v 19:47

Neprodávat! Zprovoznit! Neleštit! Jezdit!
...a stav se s ním někdy...

RENDACB9
RENDACB9 napsal 28.10.17 v 22:31 10b.

PEKNEJ KOUSEK...

31081
31081 napsal 23.10.17 v 08:31 10b.

chevyr
chevyr napsal 21.10.17 v 20:38 10b.

Nádhera