KTM 1190 Adventure R (2013)

Vlastník technick
Vloženo 20.9.2017
Aktualizováno 21.9.2017

Vloženo: 24.09.2017, Uskutečněno: 24.09.2017, Stav tachometru: 34900 km, Zhlédnuto: 57x

Když jsem si dal takovou práci s vyndáním světla z motorky, rozhodl jsem se jí osadit led náhradou H11 žárovek od firmy Osram. Svítí to skvěle !!!
Musel jsem to ale zase vyndat, protože check control a can bus motorky si s tím neporadil
Nejen, že maticový display zběsile problikával chybové hlášky, ale řídící jednotka dálkové světlo po zjištění změny odebíraného proudu odpojovala.
Super, tak jsem tam dal H11 verzi Night Racer Osram žárovek, popis ve fotogalerii.

Dále jsem nahradil sjetou zadní Metzelerku Karoo 3 novou pneumatikou, to že starou právě píchnul urychlilo mé rozhodování a vynechl jsem plánovaný burn out viz video -

Prohlédl jsem si robustní snímač tlaku, ten něco vydrží a bezdušové řešení ráfků KTM. Překvapil mě dobrý stav akceleračního uložení zadní rozety po 35000 km na 150ti hřebcovém stroji.

Opravil jsem prasácké zapojení přídavných světel a dvojité USB zásuvky a vytáhl jsem si kabel na navigaci. Taky jsem opravil konektory klaxonu dojebané o nedbale uložené konektory přídavných světel.

A na závěr se pyšním vlastnoručně vyrobeným držákem GPS, což mi ušetřilo 3500,- za Touraplechové řešení.
držák Touratech

Zde mi pomohli kamarádi ze sousední vsi a já můžu za ušetřené hřivny cestovat.

Petr_TA (29) napsal 25.09.2017 v 10:08

Pěkná práce

• Rakouský stroj do Rakouska

Tak po servisu, výměně pneumatiky a dalších vylepšeních motorky je čas se konečně pořádně svézt. Naše silnice to je vražda a tak na pár dní do Rakouska :-DD Malta, Nockalmstrasse a Mariacell. Motorku jsem po pře

Vloženo: 03.10.2017
    Uskutečněno: 28.09.2017
  • Velký servis, montáž nezbytných doplňků.

Tak jsem ujel potřebných pár kilometrů zbývajících do servisu a protože motorka doposud jezdila do KTM Mladá Boleslav, firma FlashTeam, tak jsem jí svěřil opět tam. Ventily, brzdová kapalina, vzduchový filtr, svíčky atd

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.10.2017
    Uskutečněno: 27.09.2017
  • Nemontáž doplňku

Tak jsem si řekl, že vyměním obyčejné hásedmy v hlavním světlometu za hásedmy Osram Night Racer 110. Asi nejlepší vyráběné žárovky na motorky. :-DD Cožééé ?!!! Musí dolů sedlo, kryt nádrže, spodní plast kapoty,

Vloženo: 21.09.2017
    Uskutečněno: 21.09.2017