Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Fena-
Vloženo 16.9.2017
Aktualizováno 16.9.2017

V noci jsem uviděla prťavou fotku na bazoši, inzerát ani neoschl. A byl se mnou ámen. Za dva dny byla doma. A tohle rande na slepo zatraceně vyšlo. Je to Mazel.

První dojmy - První dojem? "Sákryš, tak tohle jsem fakt přestřelila." Chviličku jsme hledali společnou řeč. Stačilo si jen uvědomit, že pokora a respekt se mi nikdy nesmí vytratit z hlavy, jinak naše společné soužití nepřežijeme ani jeden z nás. Po měsíci a první tisícovce km mám dojem, že kdysi vyjela z výrobní linky na míru pod můj zadek.

Motorku bych doporučil pro - Měřím 175 a je jako na míru. Jinak bych ji doporučila tomu, kdo si nehodlá na silnici nic dokazovat, i když je to "jen" šestistovka, ti hřebečci pod kapotou umí být pěkně divocí...

Doplňky na motorce - Bonusy: padáky (opticky ji úžasně prostorově vyvažují), kufr, laďák (kultura zvuku - to je povinnost).

Proč tahle motorka? Protože Yamaha a protože Fazer. Nebylo co řešit.
Je to splněný sen a já ten sen žiju.
Je poměrně těžká ale současně dostatečně silná, rychle reaguje, svižná a dobře ovladatelná, je radost si s ní užít technické úseky (serpentýny), na rovných tazích se nudí (nebo já?), do 6 tis. je koťátko, v 7-8. tis. vystrkuje drápy a pak už je to vzteklá bestie. Zlatý karbec a díky němu plynulé přechody. Brzdy mě podržely, když mi do cesty vletěl pes, jinak bych vytřela skoro v kile asfalt. Do brutálního terénu určitě ne, město a zhoustlý provoz bez problémů, u ní fakt platí "cesta je cíl". Pohodlná pod zadek i do ruky.
Ve srovnání s mladší a o chlup silnější (850) verzí "Italkou" je tenhle "Japonec" o emocích při toulání, s ním si člověk na cestě vyhraje.
Je to Mazel...

Bake
Bake napsal 11.02.22 v 15:57

Zhltnul jsem Tvoje deníky, což už se mi léta nestalo Docela se divím, že se neživíš psaním Abys víc jezdila, to Ti říkat určitě nemusím, ale určitě piš Kolama furt dolů holka

Loudílek
Loudílek napsal 14.10.18 v 14:01

Vážení něco málo bych napsal o této uživatelce - Já osobně jsem ji mohl poznat a můžu s čistím svědomím říct že je to skvělá Bikerka,dobrej parták na cestách a co víc je to človíček kteryý má srdce na pravém místě.Ten kdo jí zná Mi jistě dá za pravdu a abych nezapoměl je to naše spisovatelka

mekky32
mekky32 napsal 06.10.18 v 23:03

Super dvojka

Dodo1976
Dodo1976 napsal 24.08.18 v 11:58

Krása

Čadil
Čadil napsal 16.08.18 v 20:18 10b.