Honda CB 750 (1981)

Vlastník Jordi
Vloženo 4.9.2017
Aktualizováno 31.12.2017

Iron Maiden classic moto na 80'tá léta fakt šupa.

První dojmy - Na svou dobu a hmotnost to kupodivu i zatáčí...brzdy jsou fakt děsný,ale v té době to byl asi normal.Motor je k neutahání,z jízdy na ní fakt nadšení!

Motorku bych doporučil pro - Já o něm snil v mládí...v té době u nás nedostupné. Pro mládež to určitě zajímavé nebude...ale pro usedlíky ve středním věku s nájezdem 5000km ročně určitě tato klasica nezklame.

Doplňky na motorce - Motor upraven na 895ccm/71kw.Výfuk 4v1 Sebring,upravený držák spz a blinkrů.

Proč cb 750?Z Klasic naked bike fakt super stroj teď už za přijatelný peníz.
Při troše štěstí za pár peněz hodně muziky.Jízda na ní je fakt zábavná,jede to,zatačí to,Nebrzdí to.To poznáte hlavně při jízdě s batůžkem tak opatrně!:)
Jinak co se motoru týče,bez údržby a seřízení(vůle ventylů a seřízení karburátoru)to prostě nejede jak má.Ovladatelnost je bez problémů,jen je třeba počítat s hmotností stroje.Spotřebu neměřím.
Slabou stránkou stroje je určitě start spojka,čeká mě výměna kamenů a pružin.Po delším odstavení problém s nastartováním.Po týdnu chytá na otočení.
Cestování na delší vzdálenost-zadnice z ní určitě trochu bolí:)
Jinak se s ní nemusíte bát při použití nových pneu ani na okruh.Maximálka na naked bike je určitě slušná:)a v zatáčkách se nudit určitě nebudete.

Jordi
Jordi napsal 30.12.17 v 18:02

Ahoj motorkáři díky za hodnocení motorky

chevyr
chevyr napsal 30.12.17 v 14:42 10b.

Mike70
Mike70 napsal 30.12.17 v 08:42 10b.

Pěkná Už jsem chtěl kritizovat češtinu, ale odpovídá věku