Husqvarna SM 125 (2002)

Vlastník Beza125
Vloženo 12.7.2017
Aktualizováno 8.4.2019

Vloženo: 05.07.2018, Uskutečněno: 05.07.2018, Zhlédnuto: 24x

Zhruba před měsícem jsem dojel s Huskou na technickou, kde bylo vše bez problémů, nicméně cestou zpět mi přestala rozepínat spojka. Myslel jsem si, že se mi jen rozšteloval šroubek na spojkové páčce, ale bohužel tomu tak nebylo. Naštěstí domů jsem ještě vpohodě dojel. Na motorku jsem pak ale bohužel neměl kvůli zkouškovému téměř čas a tak měsíc stála v garáži a já pořád přemýšlel co to zase bude ... Před týdnem jsem se konečně k motorce dostal a po rozdělání spojky jsem zjistil že to byl naštěstí jen povolený spojkový koš a nic jiného. Matka byla špatně zajištěná plíškem proti povolení a tak se povolila. Naštěstí nestihla nadělat žádnou škodu, takže jsem jen matku dotáhl, tentokrát už pořádně zajistil, dolil olej a mohl jsem jít jezdit. Včera a dnes jsem tak konečně motorku zase po chvíli projel a vzal jsem ji rovnou na trať RZ rally Bohemia, která se u nás o víkendu jela. Při brouzdání na ebay jsem potom narazil na karburátor Mikuni TMX 38 za celkem slušnou cenu. No nedalo mi to a tak jsem ho objednal . Musím ještě objednat větší přírubu na karburátor a jsem celkem zvědav jaký to bude mít na průběh a výkon motoru vliv (snad to nebude znát jen na spotřebě ).

• Výlet

Minulý víkend jsem se byl projet s klukama a Husa poměrně stíhala. Pořád jí trošku šetřím ale držela se statečně. Kvůli problému s přívěrou to jede bohužel jen nahoře ale když už se vytočí, jede to pěkně :-) .

Vloženo: 12.05.2018
    Uskutečněno: 05.05.2018
  • Příprava na sezónu

Sezóna se pomalu blíží a tak jsem se pustil do přípravy, abych mohl Husku konečně taky trošku vyvětrat. Motor je složen a minulý víkend jsem ho poprvé nastartoval a nechal cca 10 minut běžet. Musím ho teď hlavně pořádně

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.03.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018
  • Generálka motoru

Poté, co jsem motorku před zimou zadřel s největší pravděpodobností kvůli špatnému oleji (špatná šarže, kterou sám výrobce potvrdil - naštěstí mi proplatil veškeré škody), jsem se rozhodl pro kompletní generálku motoru a

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.01.2018