Husqvarna SM 125 (2002)

Vlastník Beza125
Vloženo 12.7.2017
Aktualizováno 8.4.2019

Vloženo: 24.03.2018, Uskutečněno: 24.03.2018, Stav tachometru: 12366 km, Zhlédnuto: 21x

Sezóna se pomalu blíží a tak jsem se pustil do přípravy, abych mohl Husku konečně taky trošku vyvětrat. Motor je složen a minulý víkend jsem ho poprvé nastartoval a nechal cca 10 minut běžet. Musím ho teď hlavně pořádně zajet, protože jestli se zase zadře tak už si to jdu asi hodit . Každopádně jsem vyčistil a namazal řetěz, vypral vzduchový filtr a také nechal přehodit přední pneu (ještě původní Dunlop Sport Maxx), která už měla svoje nejlepší léta za sebou . Nakonec jsem pořídil Michelin PILOT
POWER 2CT TL, kterou mám i vzadu a na to moje ježdění kolem komína bude stačit až až . Tady je video volnoběhu. Musím si ještě trochu pohrát s nastavením směsi protože cca do půli plynu je to hodně bohatý. No a teď už jen objednat počasí a může se jezdit

• 05/07/2018

Zhruba před měsícem jsem dojel s Huskou na technickou, kde bylo vše bez problémů, nicméně cestou zpět mi přestala rozepínat spojka. Myslel jsem si, že se mi jen rozšteloval šroubek na spojkové páčce, ale bohužel tomu tak

Vloženo: 05.07.2018
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • Výlet

Minulý víkend jsem se byl projet s klukama a Husa poměrně stíhala. Pořád jí trošku šetřím ale držela se statečně. Kvůli problému s přívěrou to jede bohužel jen nahoře ale když už se vytočí, jede to pěkně :-) .

Vloženo: 12.05.2018
    Uskutečněno: 05.05.2018
  • Generálka motoru

Poté, co jsem motorku před zimou zadřel s největší pravděpodobností kvůli špatnému oleji (špatná šarže, kterou sám výrobce potvrdil - naštěstí mi proplatil veškeré škody), jsem se rozhodl pro kompletní generálku motoru a

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.01.2018