Kawasaki ER 5 (2003)

Vlastník Yawor
Vloženo 12.7.2017
Aktualizováno 12.7.2017

Jetý Ital, dovoz k-moto. Neumím nic, učím se, takže mně zatím snídaj i babety

Motorka koupena od FIRMA:Karel Kovářík - Kmoto (Klatovy II)

První dojmy - První dojmy jsou, že jsem vemeno a neumím nic - dlouho jsem na tom neseděl, takže pomalu a s respektem..

Mnoho doporučení padlo na ER-5 pro jednodušší manipulaci i rozumnou údržbu.
Potřebuji něco na cesty do práce -skůtr je sice asi líp ovladatelnej, ale je prostě hnusnej /bez urážky všem Burgmanistům a tak, subjektivní hodnocení, víme.../.

No a protože sem slabej a vratkej salát, tak jsem si vybral něco s rozumnou kubaturou a "lehčí" základnou /jo, stejně je to těžká kráva, ale to je pro mně i kolo, holt IT/

mRKEF
mRKEF napsal 08.08.23 v 08:54

Pěkná ER5. Za mě výborný bajk - měl jsem ji dvakrát a dokonce poslední dobou tak trochu uvažuji, že si ji koupím zas k WR 250, aby bylo něco na takové rozumné jízdy po asfaltu. Je to jedna z motorek na kterou dodnes rád vzpomínám. Je to taková sociální třída, která vlastně ničím extra nevyniká, ale je tak nenáročná a poslušná. Navíc design, který nezestárne.

Yawor
Yawor napsal 20.07.17 v 12:55

Díky za komentáře,zvykáme si na sebe - a co si budeme povídat- nemá to se mnou jednoduchý tak někdy někde ahoj

Tata-
Tata- napsal 19.07.17 v 13:31

ja ji mam zacatky jsou tezky ale rychle si na ni zvyknes a potom si s ni budes hrat

Tata-
Tata- napsal 19.07.17 v 13:27

ZdendaDH
ZdendaDH napsal 18.07.17 v 23:29

Blahopřeji tak hodně spokojenech km a kolečkama dolů.