Triumph Tiger 1050 Sport (2013)

Vlastník Roman_ST1
Vloženo 2.7.2017
Aktualizováno 15.3.2019

2km po Praze stačilo, abych se do ní zamiloval .

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Jsem "konzerva" a tak jsem chtěl zase Yamahu, ale asi ještě nepřišel její čas.
Yamaha Tracer 900: Horký kandidát, po 50km testovací jízdy v rámci MT Tour jsem byl nadšenej. Kdyby se neobjevil inzerát na tuhle kočku, určitě bych šel do ni.

První dojmy - Hned při testovací jízdě jsem věděl, že je ta pravá. Motor se zásahem od spodu a se sportovním vrškem, který když roztočíte, tak zní jak Porsche :-) Tiger má skvělé radiální brzdy a stavitelný podvozek. I přes sporrovnější naledění se na něm skvěle cestuje.

Doplňky na motorce - Originál boční kufry a padáky, centrální stojan

Po 8letech a 60tis. Km za řiditky TDM 900 jsem hledal novější motorku se stejným zaměřením.
Koupena v ČR, od prvního majitele s kompletní servisní historii.

Týden po koupi jsem s ní hned vyrazil na první dovolenou do Švýcarska a Dolomit.
Po 2300km velká spokojenost, věřím, že to byla správná volba
Zatáčky s ni jsou jedna radost a když ji podržíte ve otáčkách, tak dokáže pěkné zatopit i silničkám

Ales600
Ales600 napsal 05.11.18 v 08:21 10b.

Pěkný Tigřík zábavná motorka

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 19.09.17 v 22:36

Páčkalíny : děkuji za hodnocení.
Původně jsem měl v plánu pořídit motorku bez kufrů a koupit hliníkové, ale pak přišla tahle v komplet výbavě a tak nebylo co řešit. Je pravda, že ty origo vypadají pěkně, jen ty držáky mohli kluci v Anglii vymyslet trochu líp.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 19.09.17 v 15:15 10b.

pěkná červeň - ty kufry k tomu padnou...

koupi
koupi napsal 11.07.17 v 12:59 10b.

pavel83
pavel83 napsal 04.07.17 v 18:45 10b.

Romane paráda, taky jsem jí chtěl po TDMku, bohužel v době kdy jsem sháněl nebyl žádný pěkný kousek, tak jsem zůstal věrný ladičkám, kolama dolů a užívej skvělou mašinu