Kawasaki KLE 500 (2000)

Vlastník Frčaldo
Vloženo 11.6.2017
Aktualizováno 15.5.2018

Vloženo: 15.05.2018, Uskutečněno: 15.05.2018, Stav tachometru: 58 km, Zhlédnuto: 10x

Po dlouhé době jsem zas tu tak abych neco doplnil. Spousta věcí se změnila . Ja zase zacal vymyšlet 3,14 čoviny a nějak jsem se rozhodl , že dam KLE na net na prodej. Dluho se nikdo neozval až na par čumílku a písálků. Jak ja tvrdím všechno zboží ma svého kupce a tak jeden den se ozval pan , že by ji chtěl videt. Tak jsem mazal domu abych KLE připravil ( vlastně jen vyndal z garaže protože motorky mam v takovem stavu jako bych ji měl za hodinu prodavat) Přijel pan se synem . Třeba to bude číst někdy , ale napíšu to tu že jejich jmeno bylo Závodník tak se chci v přištím životě jmenovat. Oba velice slušní lidé , opravdu perfektní jednaní . Otec mi sdělil že ma doma BMW a to mě potešilo a dali jsme se do řeči :D po snad hodině jsme se vratili zpět k KLE. Proběhla projíždka . Vše je ok a motorka bude pro syna ok opravdu jsem neměl co skrývat a věděl , že motorka je dobra ( to byl asi i duvod , že jsem jí chtěl prodat ) protože jsem fakt vrtal a pořad se v nečem musim vrtat :D a na KLE nebylo co :D Sepsaní smlouvy po dlouhé době se stalo , že mě zajemce nestahl ani o stovku . Takového jednaní si velice važím a proto jsem jim dal jestě zdarma přidavna světla ( které jsem měl připravené ) destičky atd. Jestě zbytek oleje . Z mé strany probíha prodej vždycky dobře. Asi jsem pitomec a vždycky říkam o motorce fakt hodně a vše co vím at je to dobre nebo špatné. Kolikrat mi lidi říkaji jestli ji vubec chci prodat. A pak když přijede takový zajemce je to prostě super. Moc si toho važím. KLE je mi líto , protože jak jsem psal byla fakt ok . Ale zase je čas na něco jiného Tak doufám , že budoucím majitelum bude dobře sloužit a bude jí každý mít rad tak jako ja a tím bych ukončil moje dení s KAWASAKI KLE

Simitom (119) napsal 15.05.2018 v 15:37

Je to super stroj, ale asi většina časem pochopí se musí zase posunout jinam. Mám to stejně.

Clint. (77) napsal 15.05.2018 v 13:44

pěkně napsané, kdyby bylo víc takových prodejců, jako kupující si tohle přečíst, mám z koupě hodně dobrý pocit. tak šťastnou ruku při výběru nového bajka

StB (26) napsal 15.05.2018 v 11:45

Jo, tak to plně chápu. Doma mi taky říkají že su magor, motorku opravím, vyšperkuji, nakoupím doplňky,... no a pak se ztrátou prodám a koupím něco lepšího. Tak přeji dobrou volbu do budoucna.

• Info po pul roce :-)

Zdravíčko , tak jsem se rozhodl , že napíšu nějaky EDIT po minimalně pul roce vlastnictví :-) třeba to někdy někomu pomuže v rozhodovaní při koupi . Jelikož jsem hovado a za poslední pul rok jsem koupil dalších minim

Typ: Reportáž
    Vloženo: 19.02.2018