Honda NTV 650 Deauville (1998)

Vlastník T-renc
Vloženo 25.5.2017
Aktualizováno 4.11.2018

Nenáročný cestovní stroj s kardanem pro cestování s dětmi.

První dojmy - Při porovnání mé předchozí Jawy 350 se sidecarem Velorex 700 a současné Hondy NT650V Deauville se sidecarem Velorex 562 je jednoznačný vítěz Honda. Lepší ovladatelnost, komfortnější jízda, lepší brzdy, kardan.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele. Stroj bezproblémově zvládá i velmi dlouhé trasy.

Doplňky na motorce - sidecar Velorex 562, opěrka sploujezdce, dětská sedačka v sajdě, autorádio s výsuvným LCD displejem a stereo repro v sajdě - největší lákadlo pro děti.

Jízda s ní byla parádní. Cestování rychlostí 130 km/h byla úplná hračka. Naše děti 9 a 3 roky se hádaly, kdo bude sedět v sajdě. Kde jsme přijeli, tam jsme vzbudili zájem všech lidí. Ideální pro motorkáře, kteří musí, nebo chtějí cestovat s dětma. Na LCD v sajdě v jednom kuse běžely videoklipy. Motor bezproblémový držák, brzdy dostatečně účinné, spolujezdec vždy nadšený, úložný prostor obrovský, spotřeba okolo 6l, servis minimální, poruchy nebyly.

T-renc
T-renc napsal 02.04.19 v 12:32

Děkuji všem. Opravdu nám dělala radost dokud jsme ji měli, šla do světa, ale dcera když uvidí ty fotografie, nebo videa, tak se na mě zamračí a řekne :"Tys mi prodal moji nejlepší sajdku!" Jsme čtyři aproto jsme šli do čtyřmístné sajdky.

draxlik007
draxlik007 napsal 02.04.19 v 11:56

Parádní sajda

pp377
pp377 napsal 29.10.18 v 06:02 10b.

Pěkná. Motorka bez sajdy není kompletní.

wi_tack
wi_tack napsal 28.10.18 v 19:01 10b.

Tak to se mi teda líbí Pro rodinu s menšíma dětma, která si chce společně užívat motorkářskou zálibu Ať ve zdraví jezdí a dělá radost