Suzuki GSX-R 600 (2003)

Vlastník MajklGSXr
Vloženo 23.5.2017
Aktualizováno 23.5.2017

Nádherný zachovalý Gixero :) spousta doplňků, jede nádherně.

Suzuki SV 650: Nebyla zrovna žádná pěkná v cenové relaci
Honda CB 600F Hornet: dělal jsem na ni autoškolu, byla to volba číslo 1, pak se mi, ale tak nějak přestala líbit.
Suzuki GS 500E: byl jsem zrazován, že pětikilo přestane hodně brzy bavit.
Kawasaki Z 750: Cenovka jinde, a do začátku 750 no nevím :(

První dojmy - První dojem ? Kurva to je raketa !!! Je to ještě poměrně velká motorka na sporta Do ruky padla, snad se hned skamarádíme :)

Motorku bych doporučil pro - Já na ní začínám, tak snad i pro začátečníky, ale pro ty kteří to mají v hlavě srovnaný.

Doplňky na motorce - Pancéřové hadice, Power commander, CNC páčky, Laďák od Tenaxu

V loni jsem si dělal řidičák na neomezenou, tak letos už byl čas do toho konečně praštit a pořídit si něco pěknýho :) Tak nějak jsem pokukoval pořád po nějakejch naháčích a vedlo SVéčko nebo Hornet. Po Gixech jsem taky občas po očku mrknul, ale pořád jsem si říkal to nééé na začátek moc velká raketa :D
Ale tak dopadlo to jak vidíte, nakonec jsem si řekl, že ve svych letech už bych měl mít trosku rozum a že s trochou toho mozku v hlavě by snad šlo i to Gixo :)
S kamarádem sme se jeli podívat, projet a nakonec jsme krásku přivezli :)
S dalším kamarádem jsme ji zaservisovali a ted už jen jezdit :)... zatím na ní mám jen pár set km, ale postupně si zvykám, ještě asi nějaký čas potrvá než budu umět jako začátečník využít její plnej potenciál, ale neskutečně me ta motorka baví :)

MajklGSXr
MajklGSXr napsal 26.05.17 v 15:11

díky

cebeer
cebeer napsal 26.05.17 v 10:04 10b.

Dobře jsi to vyřešil. Já jsem pro supersporty. Tak hodně štěstí při seznamování.