Victory Vegas 8-Ball (2014)

Vlastník tony33
Vloženo 23.5.2017
Aktualizováno 23.5.2017

Krásny chopper ako sa patrí. Dnes bohužiaľ už ukončená výroba. No mne to nevadí skôr naopak. Je krásny dlhý štíhly čierny a je môj.

První dojmy - Prvé dojmy super. Na prekvapenie sa ovláda ľahúčko len si treba zvyknúť na dľžku motorky.

Motorku bych doporučil pro - Túto motorku určite možno doporučiť vyznávačom štýlu chopper a samozrejme mne.

Doplňky na motorce - K motorke som dokúpil pre priateľku druhé sedlo opierku nosič a zadné stupačky. Ladený výfuk tam už bol namontovaný predajcom.

Dlho som premýšľal a zvažoval či kúpiť alebo nie. Mám veľmi kladný vzťah k HD no v okolí nebolo aktuálne nič vhodného na predaj. No keď som videl Victory v obchode tak som vedel že toto je jeden z posledných nových ktoré sa dá kúpiť. Tak som trošku po googlil a zvažoval. Nakoniec to dopadlo tak že som mal len 3 dní na kúpu. Takže jedna prebdená noc a na druhý deň som šiel a kúpil. Trošku som sa bál posedu aj keď mám niečo najazdené predsa len posledné roky som mal motorky iných kategórii. Ukázalo sa že zbytočne. Vegas sa ovláda super. Ťah motoru je návykový a urcite neľutujem kúpi. Zatiaľ som najazdil 2500 km za dva týždne tak na nejaké veľké skúsenosti je ešte skoro. No už teraz môžem povedať že motorka mi sadla čo má aj troška prekvapilo.

Harry60
Harry60 napsal 03.07.20 v 21:04 10b.

Super motorka

MartinZilina
MartinZilina napsal 13.06.17 v 10:25 10b.

10 bodov

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 23.05.17 v 16:55 10b.

Bomba ,přeji pohodu v sedle.

fatman
fatman napsal 23.05.17 v 16:16 10b.

Gratuluju
Viktorka je zajímavá alternativa a dnes už navíc i dobrá investice
Jediné, co mi designově nesedí je opěrka ,ale chápu praktickou stránku věci ...
10bodů a doplňuj fotky a zážitky z cest, ať je čím se kochat

Patrik80
Patrik80 napsal 23.05.17 v 15:45 10b.

10b