Triumph Trophy 1200 (2013)

Vlastník base1
Vloženo 8.5.2017
Aktualizováno 8.5.2017

Moto v plné výbavě, rychlá ovladatelná a hlavně poslušná motka

První dojmy - První dojmy ? když jsem si jel koupit BMW R 1200 RT a uviděl vzadu na prodejně stát " něco velkého " co převyšovalo svou mohutností vše co stálo kolem začal jsem pochybovat o koupi BMW. Dotaz zněl : co je to tam vzadu za obludu ? Odpověď : TéTéčko. Po chvilce přeskočila jiskra a láska doslova na první pohled. Tak BMW zůstalo v zapomění a vezl jsem si TT.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro znalejší

Doplňky na motorce - airbagy, navi

Po zkušenostech s Goldwingem, HD , a ST1300 se jeví tato motka asi jako nejlepší volba. Na GW jsme najezdili mnoho km po celé Evropě ale již bylo dost světýlek a chromečků. Myslím, že teď máme to co jsme chtěli, rychlá cestovní pohodlná motorka.

mvk73
mvk73 napsal 14.05.17 v 12:36 10b.

Je to skarede krasna motorka. Teraz, ked ma BMW novsiu radu RT, tak si ich uy ludia nemylia tolko. Skvela masina, mam na nej odjazdenych par desiatok tisic km. Trochu jej vsak chyba caro povodneho designu Trophy s predu a ma tiez vyssie tazisko, co sa pri pomalej jazde vo velkomeste ukazuje ako minus. Ale celkove jo to sakramensky dobry kus zeleza a pokial niekedy Triumph pridu s jej dalsou generaciou, tak je mozne ze si ju opat kupim. Dobra volba, gratulujem.