Kawasaki Versys 650 (2010)

Vlastník burak
Vloženo 6.5.2017
Aktualizováno 9.9.2018

Vloženo: 31.07.2017, Uskutečněno: 22.07.2017, Zhlédnuto: 11x

Jako každý jsem si chtěl motorka udělat k obrazu svému a nějak jí vylepšit. První věc co jsem chtěl koupit byly padáky, kdybych s tím někde praštil, což se doufám nestane. Volba padla na padáky Kappa díky jejich ceně, ale i vzhledu, který se mi vážně líbí a k motorce pasují jako by tam byly už od výroby. Sice montáž ze začátku vypadala hodně složitě, protože s návodem si výrobce moc hlavu nelámal, ale vše se nakonec podařilo.
Protože mě čekala brzo dovolená kdy jsem chtěl používat navigaci v telefonu, tak jsem koupil vodotěsné pouzdro BikeConsole přímo na můj telefon, které se mi skvěle osvědčilo a i za opravdu silného deště byl telefon v suchu a držák drží jako přibitý. Dále jsem musel koupit zásuvku na řídítka.
Ale abych si pořídil něco co mi udělá opravdu radost, tak jsem si koupil homologovanou koncovku beowulf. Originální výfuk je sice moc pěkný, ale jeho zvuk za jízdy už jenom díky svému uchycení pod motorkou není skoro slyšet. Zatím jezdím s homologační vložkou abych zbytečně neprovokoval a hlavně abych při delších vyjížďkách nepřišel o sluch, protože i s vložkou má výfuk moc pěkný zvuk.

• Sezona 2017

Sezona je bohužel u konce, tak se jí pokusím nějak shrnout. Když jsem versyse na jaře kupoval, tak jsem sám nevěděl do čeho jdu a jestli mě vůbec bude cestovní enduro a cestování všeobecně bavit. Nikdy jsem nejezdil žádn

Vloženo: 10.11.2017
    Uskutečněno: 10.11.2017
  • Výměna řetězovky

Řetězovka už měla nejlepší kilometry za sebou, tak jsem pročetl nějaké recenze a zvolil řetězovku od značky ČZ ve zlaté barvě. Když už jsem to nechával dělat, tak jsem rovnou nechal pro jistotu vyměnit všechny 3 ložiska

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.10.2017
    Uskutečněno: 11.10.2017
  • Severní čechy a Krušné hory

Zima už je skoro za rohem, tak jsem musel využít toho, že bylo po dlouhé době relativně hezké počasí a naplánoval jsem si okruh přes celé severní Čechy. Cesta z Loun přes Mělník, Dubou, Mimoň a Děčín vyšla dobře, ale jak

Vloženo: 29.09.2017
    Uskutečněno: 28.09.2017