Kawasaki Versys 650 (2010)

Vlastník burak
Vloženo 6.5.2017
Aktualizováno 9.9.2018

Severní čechy a Krušné hory

Vloženo: 29.09.2017, Uskutečněno: 28.09.2017, Stav tachometru: 40300 km, Zhlédnuto: 12x

Zima už je skoro za rohem, tak jsem musel využít toho, že bylo po dlouhé době relativně hezké počasí a naplánoval jsem si okruh přes celé severní Čechy. Cesta z Loun přes Mělník, Dubou, Mimoň a Děčín vyšla dobře, ale jak jsem za Děčínem začal přijíždět do Hor, tak se začala objevovat mlha. Jakmile jsem projel Boleboř nad Jirkovem, tak mlha zhoustla a bylo vidět sotva na 20m. Stále jsem doufal, že až budu výše, tak se objeví slunce, ale toho jsem se nedočkal. Když jsem dojel do Měděnce a podíval se na čas, tak jsem to radši vzal směr Kadaň, dál pak na Podbořany, Lubenec a nejrychlejší cestou směr Louny. Ujeto krásných 412km a i přes nepřízeň počasí jsem si jízdu užil na max.

burak (11) napsal 29.09.2017 v 13:58

Tam už to mám projeté křížem krážem nádherná příroda, dobré silnice a minimální provoz

Petr_TA (29) napsal 29.09.2017 v 12:29

Kolem vodní nádrže Fláje to znám a je to super

• Sezona 2017

Sezona je bohužel u konce, tak se jí pokusím nějak shrnout. Když jsem versyse na jaře kupoval, tak jsem sám nevěděl do čeho jdu a jestli mě vůbec bude cestovní enduro a cestování všeobecně bavit. Nikdy jsem nejezdil žádn

Vloženo: 10.11.2017
    Uskutečněno: 10.11.2017
  • Výměna řetězovky

Řetězovka už měla nejlepší kilometry za sebou, tak jsem pročetl nějaké recenze a zvolil řetězovku od značky ČZ ve zlaté barvě. Když už jsem to nechával dělat, tak jsem rovnou nechal pro jistotu vyměnit všechny 3 ložiska

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.10.2017
    Uskutečněno: 11.10.2017
  • Dovolená ČR

Po dlouhém rozhodování kam s mými kamarády Benym a Dolym nasměrujeme naši letošní motodovču padlo rozhodnutí, že místo Alp naplánujeme okružní jízdu po ČR. Já si sice stál za Alpami, ale byl jsem přehlasován, tak mi nezb

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.09.2017