Honda CRF1000L Africa Twin (2017)

Vlastník jets
Vloženo 2.5.2017
Aktualizováno 2.5.2017

drobný upgrade

Vloženo: 05.01.2019, Uskutečněno: 05.01.2019, Zhlédnuto: 37x

postupně jsem domontoval pár věcí, tak trochu aktualizuju stav...
přešití sedla - trochu vyšší pro lepší posez a trochu barevně sladěno
Scottoiler - nenávidím čištění motorky od sraček z řetězu, tohle je řešení. Funguje skvěle, dodělal jsem si home made držák na duální injektor pro mazání obou stran řetězu. Po výletu do Pamíru mi odešel display, mazání jelo, ale nemohl jsem nastavovat interval, což bylo na pytel. Display vyměněn v záruce za nový.
Voltmetr - po problémech na KTM v Pamíru (viz tady ) jsem si řekl, že je dobré mít přehled o stavu nabíjení baterky
Onboard kamera - v dnešní době ubývá lisí s mozkem a přibývá lidí s právníky, tak jen tak pro jistotu když už jsem měl rozdělanou motorku a tahal elektriku... Držák je zatím jen provizorní, pokud se osvědčí, tak si vyrobím designově hezčí verzi.
Čelní sklo - původní je fakt na nic, tohle je dobré až na jednu věc, horní hranu skla mám přesně v zorném poli horizontu. Asi ho budu zkracovat o 2-3 cm. Skvěle chrání, ale když je zasrané, tak nic nevidím , něco za něco
Kaoko tempomat - naprosto úžasná a naprosto předtažená věc. Na dlouhé přejezdy je to pro mě nezbytnost
Tool box - skvělý od GIVI, pevný, kvalitní, uzamykatelný, vodotěsný, drahý. Za kvalitu se holt musí zaplatit.
Oranžové samolepky - ty šedé jsou prostě hnusné (podle mně) a byla to jediné věc, co se mě na motorce nelíbila
Kapsy do padáků - prostoru není nikdy dost...
Tank cover - viděl jsem to u kámoše na Varanovi a podlehl jsem svému srdci
Bezdušové kola Barttubeles - vždycky když si na vzpomenu na tu fakturu, tak mě píchne u srdce. Ale když jsem při defektu jen dal knot a mohl jet dál, tak se ten pocit trochu zlepšil. Navíc mají pevnější středy, 4 ložiska, pevnější ráfky a prej nereznou dráty
Led žárovka na osvětlení SPZ - jen taková blbůstka

Rosta-Fjr (3) napsal 07.01.2019 v 10:06

Začínáš jí mít pěkně expedičně vymazlenou!! To se mi líbí!

spike-cz (137) napsal 05.01.2019 v 11:59

• stupačky

stupačky SW MOTECH, ve srovnání s originály to vypadá na mnohem pohodlnější jízdu a taky jsou o 2cm níže.

Vloženo: 29.11.2017
    Uskutečněno: 29.11.2017
  • pojistky

mám rád čistou práci, takhle si přestavuju dodělávanou elektriku ;-)

Vloženo: 02.10.2017
    Uskutečněno: 02.10.2017
  • Enduroškola

Víkend u Milana Holého, stálo to za to, doporučuju.

Vloženo: 02.05.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017