Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník Hříbek
Vloženo 25.4.2017
Aktualizováno 2.3.2021

Vloženo: 09.07.2018, Uskutečněno: 09.07.2018, Stav tachometru: 33200 km, Zhlédnuto: 12x

O prodlouženém víkendu jsme zavítali mrknout na východ. Prvotně bylo v plánu zajet jen na samotný východ Slovenska, ale když už tam budem, tak proč se rovnou nepodívat na Ukrajinu.
Přípravy u mě byly poněkud složitější než u jiných, protože s kafíčkem se cestovat moc dobře nedá a přece jenom jsem se chtěl vyhnout buzeraci na hranici a případným pokutám. Proto nebylo jiného zbytí, než z kafíčka udělat zase hodnou holku Inazumku
Vyrazili jsem v středu odpoledně směr Liptovská Mara, brali jsem to středem mimo hlavní tahy, kde nebyl žádný provoz a dokonce i na passu Harmanec bylo prázdno. U Mary jsme zakempovali hned u vody mimo civilizaci.
Ve čtvrtek jsem se podél Tater a Polských hranic přesouvali na samotný východ Slovenska, kde jsme zakempili na Gazdoráňu. Jedná se o kopec nad přehradou Starina u Stakčína. Nádherný výhledy, nádherná krajina, jen se jedná o chráněnou krajinou oblast, tak jsme měli trochu bobk jestli tam na nás někdo nedojede ... nedojel
V pátek budíček v pět, při východu slunce a hurá na UA hranici, kam vedli nádherné cesty s uplně novým asfaltem až do doby, než jsem překročili hranice. Že si celníci řeknou regulérně o 5€ jako eko poplatek do kapce, nebudu ani zmiňovat. Po vjezdu na Ukrajinu se vše diametrálně odlišovalo od toho, co bylo před hranicemi. Silnice katastrofa, chodníky žádný, všudepřítomný prach z cest a rozvášněné žiguli se náhaněli se Zily. Tak rozj..ané cesý jsem ješě neviděl. záplata na záplatě, díra vedle díry a nebo 20km bez asfaltu ... motorky tam dostli strašně na prdel, ale jsem rád, že jsem to viděl a zažil navštívili jsme Koločavu, kde kromě hospod fakt nic není a raději jeli směr Maďarsko.
Maďarsko je jedna obrovská rovná nuda, až jsem jsem se přistihl u myšlenky, že na té Ukrajině bylo veseleji Hned za hranicemi jsme měli ubytování s welness což se po UA hodilo, další den 450km přesun do Gardony, kde jsme zakempili na sraze US cars.
V neděli už jen cesta dom přes SK.

Všeho všudy super výlet, 5mašin, 5dní, 3země a 1900km

31081 (674) napsal 10.07.2018 v 08:03

SlimM (48) napsal 09.07.2018 v 11:09

Po přečtení pár "motivačních" článků o Ukrajině mi je víc než jasné, že mě tam nikdy neuvidí.
Jinak hezký zápis i fotky.

• Ukrajina 2.

Přidávám ještě pár fotek, protože se všechny nenahráli do prvního deníku +o(

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 10.07.2018
  • Až se jaro zeptá ...

Cíl přes zimu byl jasnej. Upravit brzdy tak, aby brzdily a ne jen zpomalovaly Mašinu mám v plechové boudě, kde je stejně né-li chladněji jak venku, takže jsem se do úprav přes zimu moc nehrnul ... jednoho dne mě ale

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.03.2018
    Uskutečněno: 19.03.2018
  • Vánoční foto + vyjížďka

Tak jsem si na Vánoce udělal radost a holku si dal na dva dny do baráku :-D keců kolem toho bylo hafo, ale já jsem byl happy :-DD Na Vánoční vyjížďku jsem pak vyjížděl rovnou z obýváku (y) Počet jezdců byl vzh

Vloženo: 27.12.2017
    Uskutečněno: 27.12.2017